Hulajnogi Bolt – za darmo, a potem w super cenie!

Hulajnogi elektryczne Bolt we Wrocławiu
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Hulajnogami bolt pojedziemy za darmo. Za darmo bo tyle właśnie kosztuje odblokowanie elektrycznej hulajnogi Bolt i następnie w najniższej w historii hulajnóg cenie 0,10 zł za minutę pojeździmy po Wrocławiu 3 do 7 czerwca. W ten sposób platforma transportowa chce zachęcić mieszkańców Krakowa, Lublina, Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia do wypróbowania tej niedrogiej, bardziej ekologicznej alternatywy dla samochodów lub mało wydajnego i śle projektowanego transportu publicznego.

Teraz, gdy lokalne ograniczenia dotyczące przemieszczania się w Polsce są kolejno znoszone, a obywatele zaczynają wracać do regularnej pracy, bezpieczne przemieszczanie się po mieście i utrzymanie dystansu społecznego stały się jeszcze ważniejsze. Oferta Bolt dla użytkowników hulajnóg elektrycznych we Wrocławiu ma na celu pokazać, że transport publiczny lub własny samochód nie są jedynym sposobem by bezpiecznie przemieszczać się po mieście.

– Zapewnienie przystępnego cenowo i ekologicznego transportu są kluczowymi aspektami globalnej wizji transformacji miejskiej mobilności Bolt. Naszą ofertą w tym tygodniu chcemy wyjść naprzeciw potrzebom mieszkańców polskich miast, by mogli wypróbować elektryczne hulajnogi Bolt jako środek codziennego transportu bez większych zobowiązań finansowych szczególnie teraz, kiedy odnajdujemy się w nowej normalności –

mówi

Valerii Romanov, manager operacyjny Bolt.

Każdego dnia rano pojazdy są redystrybuowane do wyznaczonych miejsc. Wszystkie są regularnie dezynfekowane, a użytkownicy zachęcani są do używania rękawiczek podczas jazdy. Wszystkie jednoślady Bolt wyposażone są we wbudowane urządzenia śledzące GPS, które dostarczają danych o miejscach odbioru i parkowania a także pozwolą zespołowi firmy na co dzień zadbać o bezpieczeństwo lokalnej społeczności.

Nowe hulajnogi Bolt zaprojektowane przez wewnętrzny zespół inżynierski firmy pozwalają na przejechanie nawet 40 km na jednym ładowaniu przy maksymalnej prędkości 25 km/h (oraz wyglądają na znacznie bardziej wandaloodporne niż ma konkurencja). Hulajnogi są wyposażone m.in w pompowane opony, które poprawiają ich przyczepność do podłoża i płynną jazdę. Sprawia to, że przejazdy, nawet z oddalonych od centrum części miasta są wygodne. Jednoślady Bolt zostały też wyposażone w dodatkowy mechanizm bezpieczeństwa – Tryb początkujący stworzony z myślą o osobach korzystających z hulajnogi pierwszy raz, ograniczający prędkość do 15 km/h.