Redakcja

Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/wp-content/uploads/2010/11/Poker-250x212.png) is not within the allowed path(s): (/usr/home/patryk/domains/naszwroclaw.net/public_html:/tmp:/usr/share:/usr/local/share/pear:/dev) in /usr/home/patryk/domains/naszwroclaw.net/public_html/wp-content/plugins/shortpixel-image-optimiser/class/Model/FileModel.php on line 425

Nasz Wroclaw Portal Miejski jest w całości poświęconym aktualnym wydarzeniom – (no dobra, Nie jest to portal informacyjny ani publicystyczny. Jesteśmy przewodnikiem, który chciałby pokazać fajną knajpkę, fajną miejscówke itp) we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku. Redakcja na bieżąco (czyli raz na pół roku) zbiera informacje o wydarzeniach, które mają miejsce w naszym mieście i serwuje Wam, czyli czytelnikom gdzie zjeść, co zwiedzić itp. Jesteśmy też na najważniejszych imprezach w mieście bo lubimy dobrze się bawić. Dzięki oczom i uszom naszego portalu zawsze możecie przeczytać “parę słów” i obejrzeć zdjęcia z większości aktualnych wydarzeń w mieście.

JUŻ NIEBAWEM NOWE ROZDANIE!

Door de toename van de bloedstroom worden de penisvaten wijder of verandering in gemoedstoestand. Psychologische problemen https://erectiemedicijn.com/ zijn dus vaak de oorzaak van een erectieprobleem.

Trwają ostatnie prace techniczne i organizacyjne mające na celu powrót serwisu NaszWroclaw.net – tym razem jako serwisu informacyjnego. W „nowym rozdaniu” znajdziecie codzienną porcję najważniejszych informacji związanych z Wrocławiem, relacje i fotogalerie z różnego rodzaju imprez kulturalnych i sportowych, a także dowiecie się o zmianach jakie będą was czekać na ulicach miasta oraz w komunikacji miejskiej. Więcej >>>

NaszWrocław został stworzony przez pasjonatów dziennikarstwa. W momencie powstania (jak się okazuje w 2004 roku) wtedy jeszcze na platformie blogspot jeszcze nie wiedzieliśmy, że będziemy dziennikarzami. Był to blog chłopaka kończącego technikum lub zaraz po maturze, który nie miał co robić z wolnym czasem. W obecnej formie pod adresem naszwroclaw.net działamy (o ile komuś się chce pisać) od jesieni 2007 roku i w większej grupie.

Interesujesz się dziennikarstwem, jakąś konkretną tematyką? Chcesz coś zmienić w naszym mieście? Dołącz do nas! Jesteśmy otwarci na nowych ludzi. Odezwiemy się przed startem projektu i jak projekt wystartuje.

redakcja (małpa) naszwroclaw (kropka) net

Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Donieś nam o tym! Wysyłaj informacje na adres:

donosy (małpa) naszwroclaw (kropka) net

Zamieszczone w portalu naszwroclaw.net zdjęcia oraz artykuły należą do ich autorów i są chronione prawem autorskim. Aby uzyskać licencję na ich publikację/przetwarzanie prosimy o kontakt pod redakcyjnym adresem e-mail (lub bezpośrednio z autorami). Zabrania się publikowania całości lub części opublikowanych tutaj materiałów w tzw “agregatorach rss” lub “czytnikach rss” (przez wymienione agregatory lub czytniki należy rozumieć strony lub systemy (cms) pobierające automatycznie/półautomatycznie czy też ręcznie wycinek lub całość treści z NaszWroclaw.net)

Kontakt do właściciela serwisu:
Patryk Ciechanowski-Mirek
[email protected]
+48 697243611

Reklamę w serwisie można nabyć przez platformy Whitepress oraz Linkhouse – serwisy te zapewniają obsługę od strony fakturowania i opłacania podatków.