Redakcja

Nasz Wroclaw Portal Miejski jest w całości poświęconym aktualnym wydarzeniom – (no dobra, Nie jest to portal informacyjny ani publicystyczny. Jesteśmy przewodnikiem, który chciałby pokazać fajną knajpkę, fajną miejscówke itp) we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku. Redakcja na bieżąco (czyli raz na pół roku) zbiera informacje o wydarzeniach, które mają miejsce w naszym mieście i serwuje Wam, czyli czytelnikom gdzie zjeść, co zwiedzić itp. Jesteśmy też na najważniejszych imprezach w mieście bo lubimy dobrze się bawić. Dzięki oczom i uszom naszego portalu zawsze możecie przeczytać “parę słów” i obejrzeć zdjęcia z większości aktualnych wydarzeń w mieście.

NaszWrocław został stworzony przez pasjonatów dziennikarstwa. W momencie powstania (jak się okazuje w 2004 roku) wtedy jeszcze na platformie blogspot jeszcze nie wiedzieliśmy, że będziemy dziennikarzami. Był to blog chłopaka kończącego technikum lub zaraz po maturze, który nie miał co robić z wolnym czasem. W obecnej formie pod adresem naszwroclaw.net działamy od jesieni 2007 roku i w większej grupie.

Zamieszczone w portalu naszwroclaw.net zdjęcia oraz artykuły należą do ich autorów i są chronione prawem autorskim. Aby uzyskać licencję na ich publikację/przetwarzanie prosimy o kontakt pod redakcyjnym adresem e-mail (lub bezpośrednio z autorami). Zabrania się publikowania całości lub części opublikowanych tutaj materiałów w tzw “agregatorach rss” lub “czytnikach rss” (przez wymienione agregatory lub czytniki należy rozumieć strony lub systemy (cms) pobierające automatycznie/półautomatycznie czy też ręcznie wycinek lub całość treści z NaszWroclaw.net)

Kontakt do właściciela serwisu:
Patryk Ciechanowski-Mirek
[email protected]
+48 697243611

Reklamę w serwisie można nabyć przez platformy Whitepress oraz Linkhouse – serwisy te zapewniają obsługę od strony fakturowania i opłacania podatków.