Redakcja

NaszWroclaw.Net jest portalem w całości poświęconym aktualnym wydarzeniom we Wrocławiu. Redakcja na bieżąco zbiera informacje o wydarzeniach, które mają miejsce w naszym mieście i serwuje Wam, czyli czytelnikom. Jesteśmy też na najważniejszych imprezach w mieście. Dzięki oczom i uszom naszego portalu zawsze możecie przeczytać “parę słów” i obejrzeć zdjęcia z większości aktualnych wydarzeń w mieście.

JUŻ NIEBAWEM NOWE ROZDANIE!

Trwają ostatnie prace techniczne i organizacyjne mające na celu powrót serwisu informacyjnego NaszWroclaw.net. W „nowym rozdaniu” znajdziecie codzienną porcję najważniejszych informacji związanych z Wrocławiem, relacje i fotogalerie z różnego rodzaju imprez kulturalnych i sportowych, a także dowiecie się o zmianach jakie będą was czekać na ulicach miasta oraz w komunikacji miejskiej. Więcej >>>

NaszWrocław został stworzony przez pasjonatów dziennikarstwa znudzonych “bylejakością” konkurencji.
Interesujesz się dziennikarstwem, jakąś konkretną tematyką? Chcesz coś zmienić w naszym mieście? Dołącz do nas! Jesteśmy otwarci na nowych ludzi. Uprzedzamy jednak Serwis prowadzimy dla siebie i jak widać, nie ma w nim reklam toteż na obecną chwilę jako wynagrodzenie możemy jedynie możemy zaproponować współtworzenie projektu w zespole ludzi z pasją, naszą wiedzę oraz zdobycie cennego doświadczenia dziennikarskiego. W chwili obecnej nie możemy jednak zaoferować żadnych wynagrodzeń finansowych, gdyż sami dokładamy do tego biznesu.

redakcja (małpa) naszwroclaw (kropka) net

Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Donieś nam o tym! Wysyłaj informacje na adres:

donosy (małpa) naszwroclaw (kropka) net

Zamieszczone w portalu naszwroclaw.net zdjęcia oraz artykuły należą do ich autorów i są chronione prawem autorskim. Aby uzyskać licencję na ich publikację/przetwarzanie prosimy o kontakt pod redakcyjnym adresem e-mail (lub bezpośrednio z autorami). Zabrania się publikowania całości lub części opublikowanych tutaj materiałów w tzw “agregatorach rss” lub “czytnikach rss” (przez wymienione agregatory lub czytniki należy rozumieć strony lub systemy (cms) pobierające automatycznie/półautomatycznie czy też ręcznie wycinek lub całość treści z NaszWroclaw.net)