Pechowa środa dla naszych sportsmenek

fotografia ilustracyjna / fot. alex.ch/flickr/cc-by-2.0
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Ostatnia środa okazała się pechowa dla naszych żeńskich zespołów występujących w najwyższych ligach siatkówki i piłki ręcznej. Siatkarki Impel Gwardii Wrocław po zaciętej walce uległy w Białymstoku miejscowemu AZS-owi 2:3, zaś piłkarki ręczne AZS AWF Sport Concept Wrocław bez punktu wróciły z Elbląga.

Gwardzistki chociaż w całym meczu zdobyły więcej “małych punktów” musiały zadowolić się zaledwie jednym punktem do ligowej tabeli. Gospodynie zachowały więcej sił na ostatnie dwa sety, dzięki czemu podtrzymały serię zwycięstw (4 z rzędu). Wrocławianki świetnie spisały się w drugim secie, kiedy to rozbiły zespół z Podlasia 25:8.

AZS Białystok – Impel Gwardia Wrocław 3:2 (25:23, 8:25, 22:25, 25:17, 15:8)

Szczypiornistki AZS AWF uległy w elbląskiemu Startowi. Podopiecznym Marka Karpińskiego zabrakło sił w drugiej połowie i chodź w końcówce spotkania próbowały jeszcze dogonić rywalki, udało się jedynie zmniejszyć stratę do dwóch “oczek”.

EKS Start Elbląg – AZS AWF Sport Concept Wrocław 31:29 (13:14)

Lubisz aktywność na świeżym powietrzu? Sprawdź WRM Wrocławski rower miejski 🚲 sezon 2022. Zobacz nowości! [💰 cennik nextbike, gdzie oddać na stacji i poza]