Muzyka klubowa, metal czy hip-hop? Najlepsze koncerty we Wrocławiu tej jesieni

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Kto nie chciałby wrócić w pełni do normalnego funkcjonowania i korzystania z dobrodziejstw kultury? My już nie możemy się doczekać wyjścia na jakiś dobry koncert we Wrocławiu. Zobacz listę najciekawszych wydarzeń muzycznych, które zaplanowano na drugą połowę 2020 roku w stolicy Dolnego Śląska.

Mamy dla Ciebie propozycje z trzech gatunków muzycznych – muzyki klubowej, popu i hip-hopu. Zobacz najciekawsze koncerty we Wrocławiu.

While She Sleeps już 2 sierpnia w Pralni

While She Sleeps zagra na jedynym klubowym koncercie w Polsce. Występ odbędzie się w ramach trasy promującej najnowsze wydawnictwo zespołu „So What”. Brytyjska grupa z Sheffield znana jest fanom mocnych brzmień – metal, hardcore i punk. Na scenie występuje już od ponad 14 lat, również na największych europejskich festiwalach, takich jak Download Festival, Vans Warped Tour, Graspop Metal Meeting czy Hellfest. 2 sierpnia w Pralni będziesz mógł przekonać się o sile nowego materiału!

Black River 18 września we Wrocławiu

Koncert Black River jest zarezerwowany również dla fanów mocnych brzmień. Po świetnie ocenianych występach w 2019 roku, grupa powraca w trasę, by promować nowy album „Humanoid”. Z tej okazji wystąpi w czterech miastach w Polsce – we Wrocławiu zagra 18 września w Pralni. W skład grupy wchodzą muzycy znani z Behemoth, Dimmu Borgir, Geisha Goner, Hunter, Vesania czy Neolithic. Po kilku latach przerwy chłopaki wracają do wspólnego koncertowania. Zapraszamy na ich występ!

Christian Löffler we Wrocławiu wystąpi 11 września

Wrześniowa trasa koncertowa genialnego Christiana Löfflera obejmuje 3 lokalizacje. 11 września zaplanowano jego występ we Wrocławiu. Artysta, debiutując w 2012 roku, na zawsze zmienił oblicze muzyki tech-house. Połączył go z indie-popem, tworząc całkiem nową jakość na scenie muzyki elektro. Trasa koncertowa w Polsce będzie częścią promocyjną najnowszego albumu „Lys”. Artyście będzie towarzyszyć zjawiskowa wokalistka Mohna. Na koncernie zobaczysz też specjalną oprawę świetlną – nie może Cię tam zabraknąć, jeśli jesteś fanem muzyki klubowej.

Kękę 25 września w Akademii Club

Kękę to jeden z najbardziej cenionych gwiazd rapu. Wiosenna trasa koncertowa artysty została przełożona na jesień – 25 września raper wystąpi we Wrocławiu i będzie promować swój najnowszy album Mr. Kękę. Nowa płyta różni się nieco od jego poprzednich wydawnictw. Jest bardziej zróżnicowana, miejscami taneczna, miejscami prześmiewcza, a jeszcze w innych momentach gorzka i melancholijna. Już nie możemy się doczekać, by usłyszeć ją na żywo.

Czy wiesz, że na niektóre koncerty możesz kupić bilet z funkcją zwrotu? To bardzo wygodna i bezpieczna opcja, jeśli nie masz pewności, czy będziesz mieć czas i możliwość uczestniczenia w koncercie. Zakupioną miejscówkę możesz zwrócić bez żadnych konsekwencji w określonym czasie. Szukaj koncertów oznaczonych grafiką „Bilet Zwrotny” – pełen regulamin i spis imprez znajdziesz pod adresem naszwroclaw.net/kultura/wroclaw-hip-hop-festival-2020/