Gdzie na sushi we Wrocławiu? Ranking 10 najlepszych restauracji sushi we Wrocławiu. [sprawdź promocje i zniżki]

restauracje sushi wroclaw gdzie sushi
Click to rate this post!
[Total: 5 Average: 2.8]

Nie wiesz gdzie pójść na sushi we Wrocławiu? Zobacz nasz subiektywny ranking restauracji serwujących potrawy azjatyckie na terenie naszego miasta. Przygotowaliśmy także dla Ciebie informacje o najlepszych promocjach.

Sushi Wrocław – co, gdzie, jak jeść?

Spis treści:

Odkryj restauracje z kuchnią japońską we Wrocławiu

Restauracji gdzie zasmakujesz tradycyjnego sushi we Wrocławiu jest z tuzin. Dzięki naszemu rankingowi oraz liście promocji, specjały kuchni japońskiej Wrocław zdecydowanie przejmą Twoje zmysły.

Jak wyglądają Restauracje z sushi we Wrocławiu

Autor tego artykułu lubi wschodnie potrawy i zwiedził kilkadziesiąt restauracji i jedno jest pewne. Nawiązujący do dalekowschodniej kultury wystrój wrocławskich restauracji z Sushi robi wrażenie. Poza jednym punktem (oferującym jedzenie w zasadzie tylko na wynos lub/i z dowozem) lokale wykończone są z najwyższą starannością oraz kunsztem i zdecydowanie cieszą oko swymi nawiązaniami do Japonii.

Spróbuj sushi we Wrocławiu

Z całą pewnością Sushi jest myślę najbardziej reprezentatywną potrawą kuchni japońskiej. Można wręcz powiedzieć, że jest ambasadorem kulinarnym Japonii, czyli Kraju Kwitnącej Wiśni. Potrawa ta zawojowała serca (i żołądki) tysięcy smakoszy z kraju nad Wisłą.

Jeśli nie miałeś okazji próbować połączenia ryżu, owocków morza, kawałki ryb, warzywa i tradycyjne wodorosty nori, czas to zmienić. Odwiedź najbliższą restauracje z sushi i sprawdź kulinarne możliwości sushi mastera.

A może najlepsze sushi na telefon/z dowozem we Wrocławiu?

Cóż, Niełatwo znaleźć najlepsze sushi we Wrocławiu. Dzięki temu przewodnikowi możesz wybierać spośród wielu restauracji sushi i zamówić swoje ulubione danie z dowolnego adresu. Moja historia zamawiania sushi z dowozem mówi, że warto zamówić z restauracji nieopodal, a nie z drugiego końca miasta.

Jak Japonia to ryby i ogrody
Idealnym miejscem na zjedzenie sushi byłaby restauracja w ogrodzie japońskim we Wrocławiu, ale póki co takowej nie ma. Ale może to i lepiej, bo ogród zachowuje swój naturalny klimat.

Dieta pudełkowa z sushi?

A czemu by nie… pierwsze oferty tego typu pojawiły się w Warszawie w 2018 roku, a dziś są dostępne w każdej firmie cateringowej dopasowującej się do klienta
Warto też zwrócić uwagę na ofertę j catering dietetyczny i Dieta pudełkowa wrocław