Dołącz do akcji „Podaj dobro dalej” z firmą ARKANA

Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 3.7]

Czas pandemii koronawirusa to okres próby i wielu wyznań dla każdego człowieka. Bohaterami w tym trudnym czasie są szczególnie lekarze, pielęgniarki, sanitariusze i ratownicy. To właśnie oni stawiają czoła chorobie i chronią świat przed szerzeniem się wirusa – potrzebują oni jednak wsparcia. Chcesz pomóc? Dołącz do akcji „Podaj dobro dalej” firmy kosmetologicznej ARKANA, która codziennie wspiera poczynania personelu medycznego. Dowiedz się, jak dołączyć do akcji i zacznij pomagać już dziś!

Kosmetyki pielęgnacyjne ARKANA na pomoc personelowi medycznemu

Lekarze, pielęgniarki, sanitariusze i ratownicy codziennie walczą ponad siły z koronawirusem. Aby mogli się tego podejmować, potrzebują nieustannie środków dezynfekujących oraz masek i rękawiczek ochronnych. Materiały te skutecznie chronią personel przed zarażeniem i przenoszeniem zarazków dalej. Co ważne – częste używanie środków o wysokiej zawartości alkoholu prowadzi do bardzo mocnego wysuszenia i podrażnień skóry. Problem został zauważony przez specjalistów ARKANA – firmy kosmetologicznej specjalizującej się w tworzeniu terapii dla różnych problemów skórnych. Przedsiębiorstwo szybko zareagowało na zaistniałą sytuację i wyposażyło Specjalistyczny Szpital im. E. Szczeklika w Tarnowie oraz Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu w kosmetyki pielęgnacyjne ARKANA, które mają za zadanie złagodzić i nawilżyć zmęczone ręce personelu medycznego. Paczki z kosmetykami od firmy zawierają również podziękowania za codzienny trud w walce przeciwko wirusowi. Prezenty kosmetyczne, które wywołały uśmiech ekipy specjalnej, zostały dostarczone również do fundacji Evy Minge „Black Butterflies”, która mocno wspiera szpitale i placówki medyczne, szyjąc cały czas maski ochronne. Pomoc ze strony wrocławskich specjalistów kosmetologii nie kończy się jednak tylko na tym.

„Podaj dobro dalej”, czyli dać uśmiech tym, którzy dbają o nasze zdrowie

Akcja „Podaj dobro dalej” ma na celu dotarcie do jak największej liczby osób z personelu medycznego, którzy potrzebują wsparcia. Znasz lekarza, pielęgniarkę, sanitariusza lub ratownika, który mierzy się codziennie z wielkim wyzwaniem? Możesz im pomóc już dziś! Dzięki akcji ARKANA „Podaj dobro dalej” masz szansę wesprzeć, a także podziękować wszystkim tym, którzy codziennie walczą o Twoje i swoje zdrowie. Pomóż tym wyjątkowym osobom i wspomóż ich w walce z wirusem. Co trzeba zrobić, aby pomóc? Wystarczy, że jesteś kosmetologiem i napiszesz na [email protected], następnie podasz dane osoby, którą chcesz obdarować kosmetycznym podarunkiem. Pamiętaj koniecznie o uzasadnieniu! Wszystkie osoby, które zostaną zgłoszone, otrzymają specjalnie przygotowany prezent od ARKANA. Wszystko to w podzięce za wielki trud i poświęcenie w codziennej walce z koronawirusem. Dołącz do akcji i wywołaj uśmiech na czyjejś twarzy!