Ewa Chodakowska i jej słynna dieta pudełkowa

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Jeszcze kilka lat temu Ewa Chodakowska była znana jako trenerka, która dzięki ćwiczeniom pomogła milionom Polek w zrzuceniu wagi. Jednak odchudzanie to nie tylko trening, ale też odpowiednia dieta. W odpowiedzi na potrzeby swoich Klientek, Ewa Chodakowska w 2018 roku wprowadziła na rynek swój catering dietetyczny ,,BeDiet Catering”. Teraz oprócz przygotowanych treningów, możesz też co rano otrzymywać dostawę 5 zdrowych i smacznych posiłków.

Co wyróżnia catering BeDiet?

Catering jest sygnowany nazwiskiem Ewy Chodakowskiej, dlatego trenerka dba o wszystkie aspekty swoich posiłków. Od kuchni, w których przygotowywane są posiłki – są one zgodne z wszystkimi wymogami sanitarnymi, szczególnie w obecnych czasach pandemii. Przez kucharzy – ekspertów w przygotowywaniu dietetycznych posiłków o najlepszej jakości. Po same potrawy, a więc najważniejszy dla Klienta czynnik. Wszystkie dania dostarczane w dostawie są przygotowywane ze świeżych produktów. Staramy się w miarę możliwości zaopatrywać wśród lokalnych dostawców. Nie stosujemy barwników ani konserwantów. Nasze bułeczki, ciasteczka i zdrowe ciasta są wypiekane na miejscu. Dbamy również o wygląd i prezentację posiłków, ponieważ jak wiadomo jemy oczami i nasze jedzenie musi być apetyczne.

W BeDiet przykładamy dużą wagę do różnorodności naszych jadłospisów. Dieta powinna być ciekawa i pozwalać na poznawanie nowych smaków. W naszych daniach inspirujemy się kuchniami z całego świata, dlatego w jadłospisie znajdują się dietetyczne wersje takich dań jak: lasagna, sushi, curry, falafele i wiele wiele innych.

Jak wybrać catering?

Najpierw musimy sobie zadać pytanie, jakie są nasze cele. Czy chcemy po prostu zaoszczędzić czas na gotowaniu, zadbać o swoje zdrowie, schudnąć czy nabrać masy mięśniowej. Od tej decyzji zależy następny krok – dobór kaloryczności. W tym wyborze może Ci pomóc nasz dietetyk – pomoże Ci on wyliczyć Twoje dziennie zapotrzebowanie kaloryczne i dopasuje je do Twoich celów.

Następnie na stronie https://bedietcatering.pl/wroclaw/ możesz wybrać spośród naszych 4 opcji:

– Dieta Be Diet Optimal – jest to jak sama nazwa wskazuje dieta optymalna, dla każdego kto chce zadbać o swoje zdrowie. Dieta jest pełna warzyw, owoców, chudego mięsa, produktów pełnoziarnistych. Produkty są idealnie zbilansowane i w zależności od Twoich potrzeb dostępne w wariantach: 1000, 1300, 1500, 1800, 2200 kalorii.

– Dieta Be Diet Vege – jest to dieta laktoowowegetariańska, a więc dieta dopuszczająca oprócz warzyw, owoców również nabiał, jaja i miód. Jadłospis został stworzony przez naszych dietetyków klinicznych, dzięki czemu dania zawierają odpowiednie proporcje poszczególnych składników odżywczych, pomimo braku mięsa i ryb. Be Diet Vege dostępna jest w 5 wersjach kaloryczności: 1000, 1300, 1500, 1800, 2200 kalorii.

– Dieta Be Diet Vege + Ryba – to dieta dla wegetarian, zawierająca również ryby – produkty bogate w zdrowe tłuszcze. Alternatywę dla mięsa stanowią między innymi rośliny strączkowe oraz tofu. Be Diet Vege + Fish dostępna jest w 5 wersjach kaloryczności: 1000, 1300, 1500, 1800, 2200 kalorii.

Rodzinny Box – opcja stworzona na obecne czasy. To 4 posiłki pełne wartości odżywczych zamknięte w naszym pudełeczku:2 ŚNIADANIA + 2 OBIADY z naszej regularnej diety. Dostępne w 3 wariantach: Optimal, Vege i Vege + Fish.

Teraz pozostaje Ci już tylko zamówić dietę, czekać na dostawę i cieszyć się pysznymi i zdrowymi posiłkami!