Postaw na spersonalizowane pieczątki i podbij wrocławską gastronomię

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]

Sektor gastronomiczny to, obok branży fitness oraz eventowej, jedna z największych ofiar koronawirusa. Obowiązujące restrykcje zezwalają wyłącznie na sprzedaż posiłków na wynos lub na dowóz. W jaki sposób zyskać nowych, zadowolonych klientów? Dlaczego warto zainwestować w specjalne pieczątki? Wrocław to miasto, które wspiera lokalną gastronomię – wystarczy jedynie zaistnieć w świadomości fanów pysznego jedzenia na wynos.

Dlaczego warto zainwestować w pieczątki? Wrocław jest wysoce konkurencyjny

Podobnie jak każde duże miasto wojewódzkie, stolica Dolnego Śląska to siedziba wielu lokali gastronomicznych. Jednakże, w sytuacji, w której jedyną możliwą metodą świadczenia usług jest sprzedaż na dowóz lub na wynos. Należy mieć jednak na uwadze, że aktualna sytuacja doprowadziła do wyraźnego zaostrzenia konkurencji. W momencie, w którym potencjalny klient może do woli przebierać pomiędzy dziesiątkami lokali, oferującymi szybki dowóz prosto pod jego drzwi, należy zadbać o zwiększenie swoich szans.

Jednym z najpopularniejszych rozwiązań są m.in. wizytówki z wydzielonym miejscem na pieczątki. Wrocław zna wiele lokali, które od lat stosują tę metodę z wysokim powodzeniem – perspektywa darmowego lunchu przyciąga wielu stałych klientów. Drugą popularną metodą są ulotki, oferujące zniżki przy zamówieniu na wynos. Odpowiednie połączenie powyższych narzędzi wydatnie przyczyni się do zwiększenia obrotów.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Na rynku istnieje wiele przedsiębiorstw, specjalizujących się w produkcji stempli i ulotek, kierowanych do restauracji i jadłodajni. Na wyróżnienie zasługuje m.in. firma Stempleks, która posiada w swojej ofercie także pieczątki-kołyski, które doskonale sprawdzają się np. do oznaczania zapakowanych przez kucharzy zamówień. Odwiedź stronę Stempleks i dowiedz się, jakie pieczątki pomogą gastronomii przetrwać obecny, trudny okres.

undefined