Wrocławscy innowatorzy w branży HVAC i dezynfekcji

Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 5]

Firma Liquid Technologies zajmuje się produkcją i dystrybucją wysokiej jakości chemii profesjonalnej dla branży HVAC. Za jej powstaniem stoją wrocławscy Innowatorzy – doktorzy Politechniki Wrocławskiej, którzy specjalizują się się w dziedzinach chemii, energetyki, systemów klimatyzacji i wentylacji (HVAC) oraz aparatury chemicznej i procesowej. Powstała dzięki ich inicjatywie firma specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji środków do czyszczenia i dezynfekcji klimatyzacji oraz wentylacji.

Liquid Technologies oferuje nowoczesne produkty linii HVAC Internal do dezynfekcji i czyszczenia wewnętrznych jednostek klimatyzacji m.in do skutecznego odgrzybiania oraz HVAC External do zastosowań zewnętrznych takich jak konserwacja jednostek zewnętrznych. Produkty są zgodne ze standardami EN 13697: 2001, EN 1276: 2009 oraz rozporządzeniem REACH oraz posiadają atesty PZH i URPL. Firma posiada niezbędne pozwolenia na obrót produktami biobójczymi.

Innowatorzy na wojnie z wirusem !!!

W dobie pandemii wrocławscy przedsiębiorcy z firmy z Liquid Technologies stanęli do pomocy w walce z pandemią i opracowali nowoczesne produkty, takie jak płyn do dezynfekcji powierzchni SURFACE Viruclean oraz żel do rąk CARE Virusept Hand Gel.
Środki działają przeciwwirusowo oraz bakteriobójczo, nie posiadają w składzie alkoholu dzięki czemu nie podrażniają skóry, a ich niewątpliwą zaletą jest przyjemny zapach oraz związki nawilżające. Wszystkie produkty tej linii posiadają niezbędne certyfikaty oraz atesty m.in są zatwierdzone przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Liquid Technologies