Wypożyczalnia Skuterów elektrycznych Hop City (Jeden Ślad) rusza we Wrocławiu. [informacje, cennik, kody i promocje]

Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 3.7]

We Wrocławiu pojawiło się 80 nowych skuterów elektrycznych Hop.City. To kolejna wypożyczalnia skuterów elektrycznych, która jest dostępna we wrocławiu obok blinkee/vozilla i goscooter.

Wrocław to jedno z niewielu miast gdzie bardzo dynamicznie rozwija się tzw mikromobilność (micromobility) w postaci przeróżnych hulajnóg elektrycznych oraz elektromobilność w postaci np wypożyczalni skuterów elektrycznych czy samochodów Vozilla.

Wypożyczalnia skuterów elektrycnzych hop city

Spis treści:

Nowe skutery są niezwykle stabilne, łatwe w prowadzeniu, a stylistyka znacząco różni się od tej którą proponuje konkurencja. Nowych Skuterów elektrycznych Hop.City we Wrocławiu jest na razie 80 ale z pewnością ich przybędzie

Skutery Jeden Ślad czyli Hop City

Skutery Hop.City można wypożyczać prawie na terenie całego miasta m.in. w okolicach Starego Miasta, Politechniki Wrocławskiej, Magnolii Park Parku Południowego czy Parku Grabiszyńskiego.

Pojazdy z tej wypożyczalni posiadają duży kufer, a cała bryła jest bardzo nowoczesna, choć jest drobnej, nie sprawiającej na pierwszy rzut oka solidnej budowy.
Skutery z pewnością będą bardziej energoosczędne, gdyż są wyposażone w oświetlenie LED, które zapewnia dużą widoczność na drodze, a komputer oraz całe oprogramowanie skutera zostało zaprojektowane w całości na potrzeby Hop.City. Tryb parkingowy zapobiega przypadkowemu uruchomieniu skutera podczas jego przestawiania. Przy każdym skuterze dostępne są zawsze 2 kaski – w rozmiarze M i L. Kaski mają swoje oznaczenia, jednak można je też rozpoznać po kolorze: białe M i czarne L. Dodatkowo w każdym kufrze dostępne są czepki jednorazowego użytku oraz ręczniki papierowe (np do przetarcia osłony).

Jak wypożyczyć skuter hop.city

Tutaj nie ma nowości – tak jak w przypadku konkurencji jest aplikacja – po zarejestrowaniu się w niej można wynajmować pojazdy w dowolnym mieście – nie tylko we Wrocławiu. Ci, którzy korzystali wcześniej ze skuterów Jeden Ślad wiedzą, że pojazdy tej firmy znajdziecie w Warszawie, Łodzi, Trójmieście, Częstochowie, Szczecinie i teraz we Wrocławiu. Rebranding JedenŚlad na HopCity nie zaszkodził najwidoczniej firmie i sama usługa jest jeszcze bardziej popularna.

Wypożyczenie skutera Hop.City:
Po włączeniu pojazdu z aplikacji Hop.City powinien włączyć się wyświetlacz i zaświecić przycisk na kufrze.
Przyciskiem otwieramy kufer i wyjmujemy kask.
Pojazd ma blokadę parkingową – aby ruszyć trzeba najpierw przycisnąć hamulec (lub nacisnąć przycisk „P”) i dopiero ruszyć manetką.
Przy oddaniu pojazdu w aplikacji, skuter wydaje sygnał dźwiękowy.

Aby wynająć skuter, wystarczy pobrać aplikację Hop.City i dokonać krótkiej rejestracji.

Skutery Jeden Ślad – Hop City – promocje i kody rabatowe

Hop City – promocja doładowanie blik

Za doładowanie BLIKIEM, użytkownicy dostają extra 5% więcej złotówek na jazdę skuterami Hop.City.

Kody promocyjne Hop City

Na razie nie mamy dla Was kodów promocyjnych na Hop City – jak coś znajdziemy – damy znać!

Wypożyczalnia skuterów Hop City / Jeden Ślad – cennik

Opłata startowa 2 zł
Cena za wynajmu skutera to 0,49 zł za minutę jazdy
Po uruchomieniu skutera dostajemy 2 minuty gratis.

Rezerwacja i wynajem pojazdów pozwalają w szybki i łatwy sposób dojechać do pracy, zwiedzić miasto czy dotrzeć na spotkanie z przyjaciółmi. W ramach bezpłatnej aplikacji użytkownicy Hop.City mogą sprawdzać dostępne pojazdy oraz ich zasięg, kontaktować się z biurem obsługi klienta, korzystać z kodów rabatowych oraz doładowywać konto na kolejne przejazdy.