Sesje fotograficzne dla biznesu

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Naszą specjalizacją jest fotografia biznesowa. Od początku istnienia naszej firmy zrealizowaliśmy setki sesji korporacyjnych. Wśród klientów były małe, wchodzące na rynek firmy a także duże korporacje, banki oraz międzynarodowe firmy znajdujące się na giełdach światowych.

Fotografia biznesowa

Zaufali nam ci, którzy powierzając pracę wierzyli w to, że za rozsądną cenę poprzez fotografię wizerunkową zbudujemy stabilny, profesjonalny wizerunek firmy i którzy cenią sobie współpracę na najwyższym poziomie z w pełni profesjonalnym zespołem. Fotografia biznesowa rządzi się swoimi prawami. Jest to najczęściej fotografia na tle w studio lub zdjęcia w przestrzeni biznesowej. Każdy czas ma swoją modę na tego typu zdjęcia – np. odpowiednia kolorystyka czy charakterystyczny układ sylwetki. Od lat specjalizując się w portrecie biznesowym śledzimy światowe trendy w tej dziedzinie proponując naszym klientom jak najlepsze rozwiązania. Aby ułatwić współpracę na linii model – fotograf przed każdą sesją wysyłamy brief ze wskazówkami jak przygotować się do zdjęć biznesowych. Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio biznesowym, które pokaże w jaki sposób realizujemy zamówienia naszych Klientów.

Fotografia wizerunkowa

Zdjęcia wizerunkowe często wykorzystywane są na portalach społecznościowych, takich jak Linkedin, FaceBook czy Goldenline. Zdjęcia wizerunkowe nie mają sztywno ustalonej konwencji, decydują się na nie ci, którzy po prostu potrzebują dobrych zdjęć. Na wizerunek składa się wiele czynników, czasem model wie co chce pokazać, czasem pracujemy nad tym wspólnie. Chodzi o to, by pokazać na tych zdjęciach to, jakim chcemy być postrzegani, czy jak w przypadku portfolio aktorskiego, jak różni potrafimy być. Sesje wizerunkowe cieszą się dużym powodzeniem w firmach z działami kreatywnymi, a także wśród klientów indywidualnych. W trakcie realizacji portretu wizerunkowego współpracujemy w zależności od potrzeb z wizażystką, fryzjerką a także stylistką.

Plany filmowe (werki)

Jednym z naszych ulubionych zajęć jest praca fotosisty na planach filmowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale orientujemy się w specyfice pracy na planie filmowym. Werki przydają się jako materiały promocyjne a także jako dokumentacja.