Spahić zostaje w Śląsku na kolejne 3 lata!

Amir Spahić będzie zawodnikiem Śląska do końca sezonu 2013/14 / Fot. Bartosz Senderek
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Amir Spahić będzie zawodnikiem Śląska do końca sezonu 2013/14 Fot. Bartosz Senderek

Amir Spahić, zawodnik Śląska Wrocław przedłużył kontrakt z wrocławską drużyną na kolejne 3 lata. 27-letni Bośniak jest podstawowym zawodnikiem drużyny Oresta Lenczyka. Nominalna pozycja Spahića to lewy obrońca, jednak podczas półtora rocznej kariery w Śląsku Bośniak grał na środku obrony a także, jako defensywny pomocnik. Zawodnik w barwach wrocławskiego Ślaska rozegrał 36 spotkań. Na Oporowską trafił w 2009 roku z Torpedo Moskwa.

Nie były to łatwe negocjacje, ale też nie przeciągały się strasznie długo. Amir wykazał się tym, czego ja jako osoba prowadząca klub od zawodników oczekuję. W chwili w której trzeba twardo negocjować, twardo negocjuje, ale w chwilach w których trzeba dojść do porozumienia Amir jest gotowy na takie poświęcenie, za co bardzo mu dziękuję – mówił podczas środowej konferencji Piotr Waśniewski. Prezes Śląska Wrocław nie ukrywał zadowolenia z tego, że Spahić pozostanie w klubie.

Z całej sytuacji zadowolony był również sam zawodnik. – Bardzo się cieszę, że zostaje we Wrocławiu. Fajnie mi się tu mieszka, przyzwyczaiłem się do tego miejsca. Drużyna jest naprawdę fajna i bardzo się cieszę, że będę mógł zagrać ze Śląskiem na nowym stadionie – mówił Spahić.

Przedłużenie kontraktu ze Spahićem jest pierwszym ruchem wrocławskiego Śląska w okresie zimowym. Wkrótce możemy spodziewać się przedłużania kontraktów z kolejnymi zawodnikami Śląska. Niewykluczone, że w przerwie zimowej na Oporowskiej mogą pojawić się nowi zawodnicy.

Piłkarze Śląska Wrocław w najbliższy piątek rozegrają ostatnie spotkanie przed przerwą zimową. Podopieczni Oresta Lenczyka zmierzą się na wyjeździe z liderem Ekstraklasy – Jagiellonią Białystok. Przypomnijmy, że Śląsk w ciągu ostatnich 8 meczów nie zaliczył ani jednej porażki.