Wrocław Fashion Outlet z Kinem letnim w ramach rozgrzewki przed festiwalem mBank Nowe Horyzonty

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Kino letnie we Wrocław Fashion Outlet.  W ramach rozgrzewki przed festiwalem mBank Nowe Horyzonty centrum zaprasza na cztery bezpłatne pokazy filmowe 

Międzynarodowy Festiwal Filmowy mBank Nowe Horyzonty to prawdziwe święto odważnego kina artystycznego i obowiązkowa data w kalendarzu wszystkich kinomanów. Z myślą o tych, którzy nie mogą doczekać się jego tegorocznej edycji, Wrocław Fashion Outlet, wieloletni partner wydarzenia, przygotował wyjątkową akcję zapowiadającą festiwal. W ramach rozgrzewki centrum outletowe zaprasza na aż cztery bezpłatne pokazy filmowe, którym towarzyszyć będą dodatkowe atrakcje: muzyka na żywo, konkursy z nagrodami i foodtrucki. W ramach pierwszego z seansów, zaplanowanego na sobotę 24 czerwca, widzowie będą mogli obejrzeć wielokrotnie nagradzany obraz „Piosenki o miłości” w reżyserii Tomasza Habowskiego. 

Wrocław Fashion Outlet zaprasza na rozgrzewkę przed MFF mBank Nowe Horyzonty 

Już w najbliższą sobotę, 24 czerwca, Wrocław Fashion Outlet, wieloletni partner MFF mBank Nowe Horyzonty, zaprasza na pierwszy pokaz filmowy w ramach promującej festiwal akcji „Bifor Nowe Horyzonty”. O 21:30 na łącze przed centrum wszyscy chętni będą mogli za darmo obejrzeć nagrodzony m.in. na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni czy Mastercard OFF Camera obraz „Piosenki o Miłości”. Wydarzenie rozpocznie się jednak nieco wcześniej, o 20:00, od koncertu jazzowego zespołu CSW trio z muzyką inspirowaną kinowymi dziełami, po którym przewidziany jest konkurs z atrakcyjnymi nagrodami ufundowanymi przez centrum oraz partnera wydarzenia, Radio RAM. Dodatkową atrakcją wieczoru będzie spotkanie z reżyserem filmu, Tomaszem Habowskim, które poprowadzi Stanisław Abramik ze Stowarzyszenia Nowe Horyzonty. Organizatorzy zadbali też o iście wakacyjny klimat (oprócz leżaków przewidziana jest też piaszczysta plaża) oraz niespodzianki dla członków Fashion Club, programu lojalnościowego centrum. Dla aktywnych uczestników programu, z dostępnymi środkami do wykorzystania, przewidziano podwójne miejscówki ze stolikiem i przekąskami (liczba miejsc ograniczona, otwarcie plaży o godz. 19:30), a dodatkowo, po okazaniu aplikacji programu na wszystkich członków Fashion Clubu czekać będzie powitalna lampka bezalkoholowego napoju. 

Pokazy filmowe i znacznie więcej

Ogromny sukces ubiegłorocznej edycji „Biforu” sprawił, że w tym roku Wrocław Fashion Outlet zdecydował się zorganizować aż cztery seanse zapowiadające to wyjątkowe wydarzenie. Poza wspomnianym już pokazem filmu „Piosenki o miłości” mieszkańcy Wrocławia i okolic w trzy kolejne sobotnie wieczory będą też mogli obejrzeć takie kinowe hity jak anime „Belle” w reżyserii Mamoru Hosody (1.07), „Palm Springs” Maxa Barbakowa (8.07) oraz „Matki równoległe” w reżyserii Pedro Almodóvara (15.07). Wszystkie pokazy zaplanowane są na godz. 21:30, ale podobnie jak w przypadku seansu odbywającego się 24 czerwca, już od godz. 20:00 na wszystkich widzów czekać będą dodatkowe atrakcje w postaci koncertu jazzowego na żywo (24 czerwca i 8 lipca wystąpi CSW trio, a 1 i 15 lipca Anna Ngyuen z kwintetem), konkursów z nagrodami oraz strefy premium  dla członków programu lojalnościowego Fashion Club. „W tym roku w ramach akcjiBifor Nowe Horyzonty” przygotowaliśmy też niespodziankę dla najmłodszych miłośników kina. 1 lipca wyświetlimy film „Belle” w reżyserii Mamoru Hosody – japońską produkcję z gatunku anime, która swoją światową premierę miała w 2021 roku podczas festiwalu filmowego w Cannes. Animacji towarzyszyć będzie polski dubbing. Film na pewno przypadnie do gustu również dorosłym odbiorcom. Anime przeżywa właśnie swój renesans, a „Belle” jest tego najlepszym dowodem. W polskiej wersji językowej usłyszymy znakomite piosenki w interpretacji Darii Zawiałow”, informuje Katarzyna Warzecha, Marketing Director Wrocław Fashion Outlet. 

Więcej na: www.wroclawfashionoutlet.com

Wrocław Fashion Outlet to jedyne modowe centrum outletowe w regionie dolnośląskim. Na ok. 14 000 metrów kwadratowych powierzchni handlowej znajduje się ponad 100 światowych i polskich marek, wśród nich: BOSS Outlet, KARL LAGERFELD, Nike, Levi’s, Lacoste, Asics, Trussardi, Guess, New Balance, adidas, Marc O’Polo, Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Le Creuset, Calzedonia. Lokalizacja w pobliżu lotniska, bliskość Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, dogodny dojazd komunikacją miejską i parking na 1 200 miejsc pozwalają klientom dogodnie cieszyć się promocjami przez cały rok. Wrocław Fashion Outlet należy do portfolio VIA Outlets – najszybciej rozwijającego się operatora na rynku outletów premium w Europie. Europejskie portfolio VIA Outlets obejmuje obecnie 11 centrów w 9 krajach, łącznie około 267 000 metrów kwadratowych powierzchni najmu i ponad 1 100 sklepów.

Na 23. MFF mBank Nowe Horyzonty zapraszamy od 20 do 30 lipca – do Kina Nowe Horyzonty oraz Dolnośląskiego Centrum Filmowego. Festiwal można zaprosić również do swojego domu za sprawą części online – do 6 sierpnia.

Więcej na: www.nowehoryzonty.pl