Czwarta edycja Rum Love Festiwal – niezwykłe wydarzenie w Czasoprzestrzeni

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

W dniach 23-24 czerwca 2023 roku Wrocław będzie gościć czwartą edycję Rum Love Festiwalu, która odbędzie się w Czasoprzestrzeni – Zajezdni Dąbie. Rum Love Festiwal to niezwykła okazja do wstępu do świata rumów. Świata bogatego jak mało który inny. To na tym festiwalu poznasz nowe smaki i aromaty najlepszych rumów jakie tylko istnieją. Uczestnicy festiwalu przeniosą się na dwa dni do krainy przepełnionej najbardziej aromatycznym trunkiem świata – rumem.

Czwarta edycja Rum Love Festiwal odbędzie się w Czasoprzestrzeni w Zajezdni Dąbie we Wrocławiu w dniach 23-24 czerwca 2023r. Organizatorem i pomysłodawcą tego niezwykłego święta rumu jest Tomasz Krzyk, właściciel BlackBeard – męskiego salonu fryzjerskiego połączonego z sklepem z alkoholami, miejscu gdzie również odbywają się liczne degustacje oraz spotkania biznesowe, przy ul. Tęczowej 57 we Wrocławiu oraz Rum Love Festiwal.

To jedno z wielu powodów, dla których warto odwiedzić Wrocław jeszcze przed sezonem wakacyjnym. Czasoprzestrzeń to niezwykły kompleks o powierzchni prawie 2ha, który przeniesie Cię w czasie dzięki swojej modernistycznej architekturze i klimatowi typowemu dla budynków z początku XX wieku.

Miejsce to zyskało olbrzymią renomę zarówno w Polsce jak i na świecie dlatego też obecnie, Czasoprzestrzeń to spektakle teatralne, seanse kina alternatywnego, festiwale artystyczne, koncerty, warsztaty, kursy, imprezy rodzinne, eventy artystyczne i wiele innych, a dzięki niezwykłej lokalizacji, wszystkie te imprezy cechuje niezwykły, niemożliwy do podrobienia, klimat. Czy istnieje zatem lepsze miejsce do organizacji Rum Love Festiwal – Najbardziej Aromatycznego Festiwalu w Polsce?

Przeczytaj również: https://blackbeard.com.pl/angostura/

Czym zaskoczą nas organizatorzy czwartej edycji Festiwalu? Dla uczestników tego niezwykłego wydarzenia przygotowano trzy strefy: wewnętrzną ze stoiskami wystawców, zewnętrzną: z cocktail barem i leżakami, miejscem na degustacje cygar oraz gastronomiczną. W czasie Festiwalu możesz wziąć udział w licznych szkoleniach i warsztatach, degustować rumy z różnych zakątków świata: Barbadosu, Dominikany, panamy, Mauritiusa, Trynidadu, Kuby, RPA i wielu innych oraz bawić się na koncertach i występach, spędzać czas z przyjaciółmi na zewnętrznej zaaranżowanej strefie gastronomicznej sącząc ulubionego drinka. Degustacje i Master Class poprowadzą ambasadorzy najbardziej prestiżowych marek rumowych na świecie, którzy są mistrzami w swoich dziedzinach.

Rum Love Festiwal jest pełen kolorów, życia i atmosfery słonecznej. W czwartej edycji uczestnicy będą mieć do dyspozycji trzy strefy: wewnętrzną z stoiskami wystawców, zewnętrzną z leżakami oraz gastronomiczną. Najważniejszym punktem programu będą warsztaty i degustacje, a także koncerty i strefa relaksu z rumowymi koktajlami. Ambasadorzy największych marek rumowych na świecie przyjadą na festiwal, aby dzielić się wiedzą i udzielać eksperckich porad. Jeśli chcesz poznać tajniki sztuki rumowej, odwidź nas na Rum Love Festiwal!

Również wiele marek rumów dostępnych podczas Najbardziej Aromatycznego Festiwalu w Polsce – Rum Love Festiwal można znaleźć we Wrocławskim salonie BlackBeard, mieszczącym się przy ul. Tęczowej 57.

Plan festiwalu