Pierwszy Festiwal Pasibrzucha już w lipcu na Partynicach

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Pyszne jedzenie i… jeszcze raz jedzenie, a do tego mnóstwo atrakcji – tak zapowiada się pierwszy Festiwal Pasibrzucha, który od 2 do 4 lipca zaplanowano we Wrocławiu. Partnerem strategicznym wydarzenia, oferującym wyjątkową płatność okiem został fintech PayEye.

Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice w pierwszy weekend lipca przemieni się w wielki tor smakoszy, gdzie zjadą się przedstawiciele najlepszych konceptów gastronomicznych. Pierwszy Festiwal Pasibrzucha, to nie tylko dobre jedzenie, ale też liczne atrakcje i wydarzenia towarzyszące.

Szukasz festiwalu pasibrzucha? Ta impreza była rok temu. Zajrzyj lepiej do artykułu o Festiwal Pasibrzucha 2022 na Partynicach

To właśnie kultowa marka Pasibus, organizuje Festiwal Pasibrzucha wspólnie z firmą Wrocław StrEAT. Podczas lipcowego festiwalu dostępne będą EyePass’y, których pozyskanie umożliwi dokonywanie zakupów i uzyskanie rabatów dzięki płatności… okiem.

EyePass’y, bo o nich mowa będzie można kupić z 20% rabatem oraz płacić u wszystkich wystawców Festiwalu Pasibrzucha na Partynicach. Przedsprzedaż EyePass’ów rusza w środę, 23 czerwca w Pasibusie Dziadzio przy ul. Powstańców Śl. 5 we Wrocławiu. Specjalne kupony do płacenia podczas festiwalu będą dostępne w Dziadziu od 23 czerwca do 30 czerwca w godz. 12.00-20.00. Dla tych, którzy się pospieszą czekają upominki z gadżetami od PayEye i Pasibusa.

Natomiast podczas Festiwalu, czyli 2-4 lipca, EyePass’y będą dostępne z 20% rabatem w dwóch strefach PayEye, przy specjalnej chilloutowej plaży w strefie dedykowanej marce.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny (nie licząc jedzenia, które trzeba kupić by zjeść)

Program Pierwszego Festiwalu Pasibrzucha 2021

Festiwal Pasibrzucha, to pierwsza edycja wydarzenia, podczas którego będzie można spróbować specjałów przygotowanych przez najlepsze wrocławskie koncepty gastronomiczne oraz wziąć udział w licznych atrakcjach i wydarzeniach towarzyszących.

Piątek
Pierwszego dnia, w piątek sceną zawładnie formacja stand-up’owa. Na sobotę zaplanowano bogaty program artystyczny podkreślający uliczny klimat wydarzenia. Trzeci i ostatni dzień imprezy, czyli niedziela to relaks oraz atrakcje przygotowane specjalnie dla rodzin z dziećmi. W trakcie wydarzenia będzie można wziąć udział w wielu konkursach i wyzwaniach organizowanych przez wystawców i partnerów wydarzenia. Pasibus zaprasza m.in. na Festiwal Red Hota, podczas którego będzie można się zmierzyć z mega ostrym burgerem w dwóch wariantach pikantności.

Sobota i niedziela
W sobotę i niedzielę odbędą się profesjonalne biegi z przeszkodami dla dzieci organizowane przez Survival Race. Dodatkowo, w trakcie Festiwalu prowadzone będą eliminacje do konkursu jedzenia na czas, którego finał będzie można oglądać w niedzielę na scenie głównej.

Oprócz tego każdy uczestnik Festiwalu Pasibrzucha będzie mógł za darmo skorzystać z licznych atrakcji np. kina nocnego, rampy dla deskorolkarzy i wiele więcej.