Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Z powodu prac na sieci wodociągowej dziś i jutro mogą nastąpić przerwy w dostawie wody.
Z powodu awarii sieci sucho w kranach mają mieszkańcy ulicy Chorwackiej. Woda powinna się pojawić tam dzisiaj (14.07.2009) najpóźniej do godziny 14:00.
Również dzisiaj od godziny 8 do 13 wody w kranach nie będą mieli mieszkańcy ulic Miodowej oraz Kamieńskiego.
Ponadto z powodu prac na sieci wodociągowej w dniu 14-07 2009 w godzinach od 8 do 14 nastąpi przerwa w dostawie wody przy ulicach Żelaznej 30, 28 Gajowickiej 95 oraz Jemiołowej 46 do 48.
Jutro natomiast (15.07.2009) w godzinach 08 do 15 nastąpi przerwa w dostawie wody przy ulicy Modrzejewskiej na odcinku od Krupniczej do Świdnickiej.
Źródło: MPWiK




![Ostry Dyżur Wrocław. Okulistyczny, Ortopedyczny, stomatologiczny, laryngologiczny. SOR – Najbliższy Szpitalny Oddział Ratunkowy. Szpitale, przychodnie i lekarze przez całą dobę we Wrocławiu [2022-23] szpital ostry dyzur sor ambulatorium calodobowe we wroclawiu](https://naszwroclaw.net/wp-content/uploads/2019/02/ostry-dyzur-sor-ambulatorium-calodobowe-wroclaw.jpg)
![Gdzie można zrobić grilla i ognisko – miejsca do grillowania we Wrocławiu i okolicach [parki, lasy, grillowiska, wyspa słodowa] miejsca na grilla i ogniska we wrocławiu](https://naszwroclaw.net/wp-content/uploads/2019/04/miejsca-na-grilla-ogniska-we-wroclawiu.jpg)
![Parkingi we Wrocławiu – pkp, pks, zoo, lotnisko, centrum, park&ride. Zobacz gdzie parkować [Darmowe, płatne, adresy i ceny] parkingi park and ride we Wrocławiu ceny centrum zoo rynek](https://naszwroclaw.net/wp-content/uploads/2019/01/parkingi-park-ride-wroclaw-ceny-centrum.jpg)