Aktywny weekend w ramach akcji Zima na Pergoli

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Fitness, Nordic Walking w Parku Szczytnickim, lodowisko z zimową fontanną, pokazy i warsztaty florystyczne, atrakcje dla najmłodszych i rodziców, tak zapowiada się najbliższy weekend przy Hali Stulecia w ramach akcji Zima na Pergoli.

Aktywny weekend pod chmurką

Już od godziny 9:00 do późnych godzin wieczornych sympatycy jazdy na łyżwach mogą rozpocząć weekend na lodowisku przy Hali Stulecia. W południe nie zabraknie kolejnych aktywności na świeżym powietrzu w ramach akcji „Fitness na Pergoli z Miastem w Formie”. Miłośnicy oraz amatorzy zimowego sportowego szaleństwa będą mogli skorzystać z zajęć fitness i Nordic Walking na Pergoli i w Parku Szczytnickim, które poprowadzą instruktorzy Acteam. Zaplanowano również rozdanie nagród dla tych, którzy od początku brali udział w treningach.

Artystycznie i kreatywnie dla rodzin

W godzinach od 12:00 do 16:00 Zespół Szkół Policealnych Cosinus zorganizuje pokazy florystyczne, które odbędą się w formie warsztatowej. Uczestnicy dowiedzą się, jak przed zbliżającymi się Dniami Dziadka i Babci przygotować okazjonalne bukiety, stroiki i kompozycje kwiatowe. Zimową aurę ogrzeją ciepłe napoje, którymi częstować będą organizatorzy. Dodatkowo najmłodsi otrzymają odblaskowe elementy, które zagwarantują bezpieczne spacery po zmroku lub w drodze do szkoły. Wszystkich zabawiać będzie również maskotka – koniczynka.

* Lodowisko na Pergoli czynne jest codziennie w godzinach od 9:00 do 22:00, w dni świąteczne lodowisko funkcjonuje wg indywidualnego rozkładu. Przerwy techniczne w celu czyszczenia tafli przewidziane są w godzinach 15:00 – 16:00 oraz 19:00 – 20:00. Koszt biletu normalnego wynosi 8 zł, ulgowego 5zł a grupowego 4zł. Dodatkowo przy lodowisku, za kaucją, można wypożyczyć łyżwy oraz kask dla dzieci. Szczegółowe informacje wraz z regulaminem znajdują się na stronie internetowej