Jak przewieźć zamrażarkę?

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Chcesz sprzedać swoją starą zamrażarkę, ale kupujący nie może jej odebrać samodzielnie? A może sam kupujesz nowy sprzęt, ale sklep lub prywatny sprzedający nie gwarantują transportu? Tak dużą przesyłkę może przewieźć firma wyspecjalizowana w ponadgabarytowych przewozach, którą możesz znaleźć łatwiej niż myślisz.

Zanim zlecisz transport starej zamrażarki, należy ją dokładnie rozmrozić i osuszyć oraz wyjąć wszystkie ruchome elementy i owinąć je dokładnie stretchem lub folią bąbelkową. Jeżeli chcesz oszczędzić na usługach transportowych i zlecić tanio transport mebli lub zamrażarki, warto skorzystać z możliwości, jakie oferuje giełda.

W serwisie Giełda Furgonetka możesz wystawiać darmowe ogłoszenia i łatwo znaleźć firmę przewozową zainteresowaną transportem zamrażarki. Do ogłoszenia dodasz zdjęcia sprzętu, jej opis z wymiarami oraz budżet, jaki masz na to zlecenie. W serwisie Giełda Furgonetka znajdziesz przewoźników, którzy mają wolne ładunki, czyli dodatkowe miejsce w przestrzeni ładunkowej i mogą zabrać Twoją przesyłkę, i przewieźć ją taniej niż standardowo. Oznacza to, że po dodaniu zlecenia otrzymasz od nich indywidualne wyceny. Możesz zapoznać się z opiniami poprzednich zlecających na temat zrealizowanych przewozów, porównać wszystkie otrzymane propozycje cenowe i na tej podstawie wybrać najlepszego. Następnie wyślemy na Twój adres mailowy dane kontaktowe do przewoźnika z którym można się skontaktować i umówić na konkretną datę oraz godzinę po odbiór ładunku.

Jeśli będziesz potrzebować, firma transportowa, którą wybierzesz spośród wszystkich zgłoszeń, zadba o zabezpieczenie Twojej zamrażarki na czas transportu oraz zajmie się zarówno jej załadunkiem, jak i rozładunkiem. Zapoznaj się z jednym z przykładów tanio przewiezionej zamrażarki. Zleceniodawca zapłacił za ten transport tylko 120 zł.

Przekonaj się, ile Ty możesz zaoszczędzić dzięki wystawieniu ogłoszenia na transport zamrażarki, czy innego nietypowego ładunku. Zarejestruj się już dziś.