Wyjątkowa przygoda? Poznaj gry terenowe w stylu Ameryka Express!

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Gry terenowe zyskują na popularności i coraz więcej osób decyduje się na taką formę spędzania wolnego czasu. Na rynku można znaleźć wiele ofert rozmaitych rozgrywek. Różnią się tematyką i stopniem trudności, a także odbywają się w różnorodnych miejscach. Dużym zainteresowaniem cieszą się ostatnio te w stylu popularnego programu Ameryka Express i to właśnie im poświęciliśmy dzisiejszy artykuł.

Ekspedycja Express – jedyna w Europie gra terenowa

Ekspedycja Express to jedyna w Europie gra terenowa, organizowana przez wrocławską firmę TTA Group Sp. z o.o. Jest ona podobna do znanych programów telewizyjnych takich jak Ameryka Express czy Azja Express. Głównym celem gry jest zdobycie przez jej uczestników jak największej ilości ekspedycyjnej gotówki, którą otrzymują za wykonanie poszczególnych zadań. Tego typu gry zazwyczaj są jednodniowe i trwają od 5-8h. Dla chętnych, organizowane są także kilkudniowe rywalizację po kilku krajach. Najczęściej jednak rozgrywki toczą się na niewielkim terenie w obrębie danego miasta lub miejscowości, a trasa, jaką muszą pokonać uczestnicy, nie jest dłuższa niż 10 km. Jest to świetna zabawa dla każdego, bez względu na kondycję fizyczną. Szczegółowo z ofertą można zapoznać się pod adresem ekspedycja.pl, do czego gorąco zachęcamy.

Dla kogo przeznaczona jest gra miejska w stylu Ameryka Express?

Gra w stylu Ameryka Express przeznaczona jest dla każdej osoby, która lubi aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Szczególnie docenią ją fani rozwiązywania zagadek, wykonywania rozmaitych zadań i gry zespołowej. Ten rodzaj gier zaspokaja naturalną potrzebę rywalizacji i zdobywania przygód. Rozgrywki odbywają się w różnych częściach Polski i stale zachwycają kolejnymi, ciekawymi scenariuszami. To świetny sposób na spędzenie czasu ze znajomymi i rodziną.

Czy gry miejskie są bezpieczne?

Zabawy takie jak gry terenowe we Wrocławiu i w innych miejscach w Polsce, są w pełni bezpieczne. Ich uczestnicy otrzymują wszelkie niezbędne do wykonywania zadań akcesoria. Ponadto, TTA Group Sp. z o.o. oferuje specjalne ekspedycyjne smartfony, które zapewniają bezpieczeństwo, a za ich pośrednictwem organizatorzy informują uczestników o przebiegu gry gwarantując przy tym uczciwą rywalizację. Co ważne, żeby gra była w pełni uczciwa, prywatne telefony uczestników zamykane są w specjalnych safebagach, które mogą mieć oni przez cały czas przy sobie. Decydując się na wzięcie udziału w rozgrywkach z całą pewnością należy nastawić się na ogrom dobrej zabawy i wiele pozytywnych emocji.

Jakie korzyści niesie ze sobą wzięcie udziału w grze terenowej?

Tak jak zostało wspomniane wcześniej, gra terenowa dostarcza mnóstwo pozytywnych emocji i jest świetnym sposobem na spędzenie wolnego czasu w ciekawy sposób. Podczas gry jej uczestnicy mogą sprawdzić swoją orientację w terenie, umiejętność logicznego myślenia, jak i również współpracy w grupie. Przydatne cechy podczas gry to niewątpliwie asertywność, spostrzegawczość, zdolność przełamywania wewnętrznych barier, jak i również utrudniania gry przeciwnikom.