Najlepsze szkoły jogi i zajęcia pilates we Wrocławiu [ceny, grafik, multisport]

zajecia pilates szkola jogi wroclaw grafik ceny godziny otwarcia
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Zajęcia takie jak pilates czy joga we Wrocławiu pomagają osiągnąć wewnętrzną harmonię umysłu oraz ciała. Zarówno jedno jak i drugie są do siebie podobne gdyż traktują ciało i umysł jako jedność i całość.

Pilates
Pilates jest systemem ćwiczeń fizycznych który na początku XX wieku został opracowany przez Josepha Pilatesa jako skuteczny sposób na płaski brzuch, mocniejsze plecy i szczupłą sylwetkę. Głównym celem ćwiczeń miało być rozciągnięcie i uelastycznienie wszystkich mięśni ciała. Według założeń dzięki tym ćwiczeniom można wzmocnić mięśnie bez ich nadmiernego rozbudowania, odciążenie mięśni kręgosłupa, poprawić postawę, obniżyć poziom stresu i uelastycznić postawę ciała wraz z poprawą całokształtu zdrowia osób ćwiczących.

Joga

Szkoły Joga we Wrocławiu

Ashtanga Joga Wrocław

Ashtanga joga to jedna z najskuteczniejszych metod jogi. Obejmuje serię pozycji (asan), które praktykowane w odpowiedniej kolejności i z prawidłowym oddechem (ujjayi pranayama) oraz punktem skupienia wzroku (drishti) pomogą uczniom osiągnąć i odkryć ich najwyższy potencjał, zarówno fizycznie, jak i duchowo. Te trzy aspekty są bardzo ważne dla praktyki jogi i obejmują trzy poziomy oczyszczania: ciała, systemu nerwowego i umysłu. Są ściśle ze sobą związane. Ashtanga Joga Wrocław oferuje zajęcia jogi w studio stacjonarnie a także bogatą ofertę wyjazdów z praktyką jogi. Prowadzimy również szkołę jogi na różnym poziomie zaawansowania.

Adres:
Sienkiewicza 8a
50-335 Wrocław
Tel: +48 792 253 344
WWW: https://ashtangayoga.com.pl
email: [email protected]