Stand-up we Wrocławiu. Grzegorz Halama oraz Bartosz Gajda wystąpią 26 sierpnia w Sky Tower

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Już 26 sierpnia we Wrocławskim Sky Tower odbędzie się występ stand-uperów. Wystąpią czołowi polscy stand-uperzy: Grzegorz Halama oraz Bartosz Gajda. Aby zdobyć bilety na to wydarzenie, wystarczy zrobić zakupy w Sky Tower.

Grzegorz Halama to prawdziwy człowiek-orkiestra: komik, aktor komediowy, filmowy i teatralny, reżyser, kabareciarz, parodysta, konferansjer i muzyk w jednym. Przenikliwy obserwator codziennego życia, w swojej karierze wykreował wiele niezapomnianych postaci, jak m.in. Pan Józek –  hodowca kurczaków z Chociul, Śpiewająca Bakteria czy Ochroniarz z Supermarketu. Przez wielu uznawany za Ojca Chrzestnego polskiego stand-upu. 

Bartosz Gajda szerokiej publiczności znany jest przede wszystkim jako członek kabaretu Łowcy.B, z którym współpracował w latach 2002-2018. Dziś prowadzi udaną karierę solową, łącząc w swoich scenicznych personifikacjach najlepsze cechy Zbigniewa Buczkowskiego i Gerarda Depardieu. Jego kanał „50 Twarzy Gajdy” na YouTube śledzi ponad 8 tys. widzów.  

Obaj artyści zaprezentują swoje programy 26 sierpnia w sali OH Kina w Arkadach Wrocławskich (ul. Powstańców Śląskich 2-4) dwukrotnie – o godzinie 18:00 oraz 20.00. Organizacja wydarzeń w tym miejscu jest zgodna ze wszystkimi obowiązującymi aktualnie wymogami sanitarnymi i zapewnia bezpieczny udział wszystkim gościom. 

Aby otrzymać bilety, wystarczy w dniach 24 i 25 sierpnia zrobić zakupy za co najmniej 50 zł w sklepach znajdujących się w Sky Tower. Paragony (max. 3 sztuki) należy okazać w punkcie akcji zlokalizowanym na poziomie zero (w tzw. łezce eventowej), w godzinach 10.00-18.00. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 3 bilety. Ich liczba jest limitowana do 300 sztuk na każdy występ – o przyznaniu wejściówek decyduje kolejność zgłoszeń.