Sara & Miętha na HotSpotowej scenie już 7 lipca!

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Cykl muzycznych czwartków na HotSpocie rozpocznie koncert barwnych i wyjątkowych postaci polskiej sceny muzycznej. Sara & Miętha na HotSpotowej scenie już 7 lipca!

Sara to młoda, charyzmatyczna wokalistka, autorka muzyki i tekstów, tancerka, która na scenie muzycznej działa z sukcesami od wielu lat, występując u boku znakomitych artystów i zespołów. W przeciągu ostatnich kilku lat zagrała na wszystkich najważniejszych festiwalach, będąc częścią składów koncertowych zespołów Rasmentalism, Mięthy, Rosalie, a także jako członkini zespołu P.Unity. Swoim najnowszym wydawnictwem, płytą „NEOWISE” otwiera kolejny rozdział w swojej karierze, próbując po raz kolejny swoich sił solo.

Na swoim koncie ma między innymi autorską płytę pt. “Światłocienie”, którą wydała pod swoim nazwiskiem (Sara Jaroszyk) pod koniec 2018 roku. Sarę można usłyszeć również na płycie legendy polskiego jazzu Michała Urbaniaka „Beats & Pieces” wraz z P. Unity, z którymi to wydała w 2018 roku płytę pt. “PULP” wyróżnioną, między innymi, nominacją do Fryderyka.

Miętha to duet, który tworzą raper Skip i producent AWGS. Pół roku znajomości zaowocowało napisaniem i nagraniem debiutanckiej płyty “Audioportret”. Zespół oferuje świeże, charakterystyczne i organiczne granie, wzbogacone zaskakującymi jak na krótki staż scenicznymi możliwościami wokalnymi Skipa. Obaj muzycy dostarczyli wspólny, spójny i komplementarny materiał, pretendujący zdaniem Asfaltu do debiutu roku. Przy płycie pomagali: Moo Latte (gościnnie na instrumentach w kilku utworach), oraz ENZU (mix i mastering).

Kiedy i gdzie:
Ci utalentowani artyści wystąpią 7 lipca o godzinie 20:00,
Miejsce: HotSpotowa plaża, ul. Wejherowska 34

Bilety
Bilety w cenie od od 49 zł
Link do biletów: https://goingapp.pl/wydarzenie/mietha-sara-7-07-hotspot/lipiec-2022