Junglist Convention w Browarze Mieszczańskim

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

My Head Is Dubby proudly presents JUNGLIST CONVENTION:

dubstep stage:

KROMESTAR (Deep Medi Musik, Southside Dubstars) – London, UK
My Head Is Dubby crew (MHID) – Wrocław

jungle stage:

MK FEVER (TH Undaground) – KrakówSiekiera (Wolne miasto) – Wrocław
Crab – Wrocław
Kitty Litter Box – Wrocław
PtaQ (Incredible SS) Wrocław

10.01.2008 (sobota)
start: 22:00
tax: 15/20 PLN (przed i po 00:00)

dla gości spoza Wrocławia – wysyłacie maila na myheadisdubby(at)gmail.com, w tytule JUNGLIST, podając imię, nazwisko i miasto, i wchodzicie na bibę za 15 PLN niezależnie od pory. maile zbieramy do czwartku 8-ego stycznia.[/color]

KROMESTAR

Kromestar, znany również jako Iron Soul, to jeden z najlepiej rozpoznawalnych producentów dzisiejszej sceny dubstep. Twórca „Kalawanji”, „Attenshun” czy „Here We Come”, ma na koncie współpracę z Cotti’m, Walsh’em, a ostatnio nawet z samym dj’em Hatcha. Swoje produkcje wydaje w wielu poważanych labelach, takich jak ‘Deep Medi Musik’, ‘Dub Steppers’, ‘Bare Dubs’, ‘Marxmen Dubs’, ‘F1 Dubs’, ‘Southside Dubstars’, prowadzi także swoją własną wytwórnię ‘Kromestar recordings’.
Co ważne, tworzy nie tylko dubstep, ale i garage oraz grime. Znany ze swojego ciężkiego, a jednocześnie bardzo chwytliwego, stylu grania i produkcji, jest rozchwytywany przez promotorów z całego świata. W Browarze Mieszczańskim z całą pewnością pokaże, na co go stać, bądźcie więc gotowi przyjąć na siebie solidną dawkę basowej muzyki z górnej półki.

MK FEVER

MK FEVER – od ponad 15tu lat aktywna i twórcza postać polskiej sceny klubowej. Już jako dziecko z zapałem wsłuchiwał się w dźwięki electro-pop’u, new romantic a także old skoool`owego hip hop`u i house. Swoją przygodę dj`ską zaczął pod koniec lat 80`ych (oczywiscie na domowych imprezach dla “wtajemniczonych”) zainspirowany stylem acid house/breakbeat rave. Zadebiutował publicznie w roku 1991 na jednej z imprez krakowskiego magazynu “towarzyskiego” “Piątek Wieczorem” następnie przez parę lat (do 1995 roku) był rezydentem “legendarnego” krakowskiego klubu Krzysztofory. Jako pierwszy w Polsce grał i promował muzykę jungle/dnb, speed garage/2 step czy też ghetto tech. Supportował wielu znanych dj`ow/wykonawcow: Afrika Bambaata, Chemical Brothers, MJ Cole, Artful Dodger, LTJ Bukem, Adam F, Stanton Warriors, Freaq Nasty, DJ Assault, UK Apachi, Aquasky, Goldie, Boney M czy tez ostatnio The Prodigy. Grał w większości liczących się klubów w Polsce a także poza jej granicami. Prezentuje bardzo szerokie spektrum gatunkow muzycznych: jungle/drum`n`bass, speed garage/bassline house, ghetto-tech, booty house, miami bass, electro, breakbeat/rave breakz, happy hardcore, uk rave a to i tak jeszcze niepełna lista. Grywa także oldskoolowe sety od disco z lat 70`tych przez lata 80te (głównie electro i electronic pop) oraz stary acid house czy też rave z poczatku lat 90`ych. Oprócz działalnosci dj`skiej wspólnie z dj`em Dokuro zajmuje się produkcją, autorski materiał ukazał się na składankach: Funk Fu vol.1, Vinyl Deser vol.1 czy też Beat vs. Kraków. Mają na swoim koncie rownież remixy innych wykonawców (Kaliber44, Lona, Matt Kowalski czy też Bolec).Świeże nowatorskie podejście i otwarte spojrzenie, sprawiły, że niewiele jest gatunków muzycznych, których by nie przemycał w swoich setach. prezentuje niespotykane spektrum brzmień podane w niesamowity sposób z niewiarygodną precyzją oraz technikę jaką pochwalić może się niewielu.