Margaret rusza w Maggie Vision Tour Wrocławski koncert już 16.10!

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Margaret rusza w jesienną trasę koncertową. Autorka albumów “Maggie Vision” oraz “Gelato EP” wystąpi w październiku kolejno w Szczecinie, Poznaniu, Wrocławiu, Sopocie i Warszawie. Oprócz nowości z dwóch tegorocznych wydawnictw artystka zaprezentuje też największe przeboje ze swojego repertuaru. Występom scenicznym będzie towarzyszyć wyjątkowa oprawa wizualna.

Zarówno wydany w lutym album “Maggie Vision” – jak też wakacyjne “Gelato EP” – są wypadkową fascynacji hip-hopem oraz nowoczesnymi brzmieniami urban music.  Margaret odczuwała też konieczność opowiedzenia o ważnych rzeczach, jakie ostatnio działy się w jej życiu i najbliższym otoczeniu. “To jest właściwie mój drugi debiut”  – mówi o “Maggie Vision” wokalistka. Nagrany całkowicie po polsku album to jak dotąd najodważniejsze dzieło w dorobku artystki.

Trasa koncertowa Maggie Vision Tour liczy finalnie pięć przystanków. Będzie to najlepsza okazja, aby usłyszeć na żywo bogaty przekrój artystycznego dorobku Margaret. Bilety dostępne są za pośrednictwem platformy Going: 

https://goingapp.pl/maggievisiontour

Wrocławski koncert odbędzie się 16 października w klubie Akademia.

https://www.facebook.com/events/302983764509132

A poniżej pełna lista październikowych koncertów w ramach Maggie Vision Tour.