Koncert Bitamina w HotSpot Beach Bar we Wrocławiu – czerwiec 2022

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]

Już za tydzień, 2 czerwca Bitamina znów pojawi się we Wrocławiu! Ten wyjątkowy zespół zagra na największej plaży w mieście – HotSpot Beach Bar.

Już niedługo na HotSpotowej plaży będziecie mogli zobaczyć zespół powstały z przyjaźni i miłości do muzyki. Bitamina, utworzona w 2005 roku przez Amara Ziembińskiego, Mateusza Dopieralskiego< i Piotra Sibińskiego, nieustannie zaskakuje słuchaczy swoją oryginalnością. Mieszanka hiphopu, jazzu i niebanalnej gry słownej to jedne z głównych powodów, które przemawiają za ich wyjątkowością. Zadebiutowali na scenie 9 lat temu wypuszczając album „Listy Janusza”. Już w 2014 roku wielką popularnością cieszyła się ich kolejna płyta „Plac Zabaw”, czyli sentymentalna podróż do dzieciństwa. Jej kontynuacją jest „Kawalerka”, wydana w 2017 roku. Rok wcześniej Bitamina pokazała swój kunszt w tworzeniu niekonwencjonalnych bitów, które pojawiły się w albumie „C”. Ich ostatni album „Kwiaty i Korzenie” również okazał się być wielkim sukcesem, chwytając za serca tysiące ludzi. 

Bitamina wystąpi w czwartek, 02 czerwca o godzinie 20:00 na wrocławskiej plaży HotSpot Beach Bar (przy ulicy Wejherowskiej 34), gdzie z pewnością będziecie mogli usłyszeć ich największe hity. Dajcie oczarować się niezwykłymi brzmieniami tego zespołu. Do zobaczenia!