3-majówka na Wyspie słodowej [koncerty]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

koncerty na wyspie słodowej, 3 - majówka /mat. organizatora
koncerty na wyspie słodowej, 3 – majówka /mat. organizatora
Jeszcze tylko kilka dni pozostało do kolejnej próby bicia gitarowego rekordu guinessa na Wrocławskim Rynku oraz 3-majówki, która tradycyjnie odbędzie się na Wyspie Słodowej we Wrocławiu. Przez dwa dni 2 i 3 maja centrum stolicy Dolnego Śląska stanie się najgłośniejszym i najweselszym miejscem w Polsce, a na scenie pojawi się 12 najlepszych polskich zespołów prezentujących różne style muzyczne, z czołówek ogólnopolskich list popularności, weterani sceny rockowej, jak i nowe, wschodzące gwiazdy.

Fanów mocnych brzmień z pewnością zadowoli obecność Comy oraz Huntera, którzy są gwarancją dobrych rockowych konceretów. Na Wyspie Słodowej pojawią się również młode pokolenie muzyków – zdobywca czterech Fryderyków – Dawid Podsiadło oraz Mela Koteluk. Ponadto swoje koncerty zapowiedziała też rodzina Waglewskich. Wojciech Waglewski wraz z synami Fiszem i Emade zaprezentują materiał ze swojego ostatniego albumu „Matka, Syn, Bóg”. Fanów reggae ucieszy obecność Jamala, Indios Bravos oraz wrocławskiej grupy Bethel. Pojawią się również popularne grupy takie jak Strachy na Lachy z charyzmatycznym wokalistą Grabażem, punkowcy z Farben Lehre, ciekawy projekt Mr. Misio oraz Happysad.

3-MAJÓWKA 2014 – najlepsze polskie zespoły na najlepszej imprezie ro(c)ku!
2-3 maja 2014, Wyspa Słodowa, Wrocław

2.05.14, start godz.13.00

BETHEL
WAGLEWSKI FISZ EMADE
COMA
INDIOS BRAVOS
HAPPYSAD
DAWID PODSIADŁO

3.05.14, start godz.13..00

JAMAL
PIERSI
MELA KOTELUK
HUNTER
STRACHY NA LACHY
FARBEN LEHRE
DR MISIO

Dla uczestników bicia Gitarowego Rekordu Guinessa, istnieje możliwość zakupu tańszych biletów i karnetów na 3majowkę. Można tego dokonać podczas rejestracji na wrocławskim rynku.

Bilet jednodniowy: 55 zł – przedsprzedaż, 65 zł – w dniu koncertu
karnet 2 – dniowy: 85 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu