Tunel aerodynamiczny SpeedFly we Wrocławiu [Mirosławice loty i ceny]

tunel aerodynamiczny wroclaw miroslawice ceny lotów
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

W podwrocławskich Mirosławicach powstaje tunel aerodynamiczny „SpeedFly”. Jest to wysoka szklana, pionowa tuba, o szerokości 4,30 metra.

Maksymalna prędkość powietrza w tunelu aerodynamicznym wyniesie 320 km/h i wzniesiemy się w nim nawet na wysokość 13 metrów. Otwarcie tunelu aerodynamicznego w miejscowości Mirosławice (gmina Sobótka – ok 30km od wrocławia) przy ul. Lotniczej 8, nastąpiło w kwietniu 2016 roku.

Tunel aerodynamiczny Wrocław/Dolnośląskie Ceny lotów

Ceny lotów w tunelu aerodynamicznym zaczynają się od 219zł za dziecko, 249zł za dorosłych.

Tunel aerodynamiczny Wrocław – Film Youtube

Aerotunel speedfly mirosławice jest pewnego rodzaju symulatorem wolnego spadania, czyli z całą pewnością bardzo pożądanego uczucia które towarzyszy skaczącemu podczas skoków ze spadochronem. Dzięki takiemu tunelowi ten efekt można osiągnąć szybko i bez ryzyka – wznosząc się jedynie na kilka metrów w górę, a nie, jak w przypadku skoku ze spadochronem – 4000 metrów.

Tunel aerodynamiczny – Czas lotu

Czas lotu podczas skoku to 50 sekund, w tunelu lot dla jednej osoby trwa 3 minuty i jest podzielony na dwa wejścia do tunelu, każde po 90 sekund. W tubie został zainstalowany wentylator, potrafiący wytworzyć strumień powietrza o prędkości około 300 km/h, który umożliwia pokonanie grawitacji i uniesienie uczestnika nawet do kilku metrów w górę.