The Puppini Sisters wystąpią podczas Ethno Jazz Festival

  Click to rate this post!
  [Total: 0 Average: 0]

  Absolutna rewelacja koncertowa po raz pierwszy w Polsce! The Puppini Sisters!
  Zapraszamy 25 października 2008 do Wytwórni Filmów Fabularnych na koncert The Puppini Sisters.
  The Puppini Sisters to fantastyczne trio stylizowane na lata 40. ubiegłego wieku. Siostry śpiewają covery piosenek The Anders Sisters. Mimo, iż Marcella Puppini, Stephenie O’Brien i Kate Mullins garściami czerpią z przeszłości, udało im się zachować swoje własne, indywidualne brzmienie.

  Swingujące lata 40-te prosto z Wielkiej Brytanii
  Puppini Sisters śpiewają stare przeboje: “Mr. Sandman”, “Boogie Woogie Bugle Boy”, “Jeepers Creepers”. Jak same twierdzą ich grupa wokalna nawiązuje do popularnych “The Andrews Sisters”. W okresie długiej kariery siostry Andrews sprzedały ponad 60 milionów płyt. Czy podobnie będzie z Puppini Sisters ?
  Na debiutanckiej płycie z 2006 roku – ”Betcha Bottom Dollar” słodko śpiewają nie tylko utwory z lat 40. ale też interpretują Blondie – ”Heart Of Glass”, Kate Bush – ”Wuthering Heights” i The Smith – ”Panic”. Świetnie akompaniuje im gypsy-swing trio.

  Puppini Sisters zainspirował francuski animowany film “Trio z Belleville”, w którym występuje grupa śpiewająca w stylu lat 40. Producentem ich pierwszego albumu jest Benoit Charest, nominowany do Oskara za muzykę do wspomnianego filmu.

  Na stronie www.thepuppinisisters.com można posłuchać nie tylko wybranych utworów z ostatniej płyty, ale i kupić czekoladki „Puppini Sisters” z kolekcjonerskimi kartkami.

  Bilety:
  I miejsca – 100 zł
  II miejsca – 80 zł