Lokum Monte — ślężańskie nieruchomości dla Ciebie

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Czy da się pogodzić życie w dużej aglomeracji miejskiej z sielskim otoczeniem lasów? Oczywiście, a dowodem na to jest najnowsza inwestycja w bezpośrednim sąsiedztwie Wrocławia, jaką jest Lokum Monte. To osiedle, które zachwyca wysokim standardem, ale nade wszystko kusi zapierającą dech w piersiach lokalizacją. Zamieszkaj w malowniczym otoczeniu Ślężańskiego Parku Krajobrazowego.
Zaledwie około 40 kilometrów dzieli Wrocław od Sobótki, gdzie powstaje osiedle Lokum Monte. To wyjątkowo eleganckie ślężańskie nieruchomości, które – ze względu na swój standard i atrakcyjne położenie – nadają się nie tylko do mieszkania. Apartamenty inwestycyjne w tym rejonie mogą okazać się bardzo dobrą inwestycją, dlatego warto poznać bliżej jej atuty.

Lokum Monte – nowe mieszkania w Sobótce

Sobótka to niewielka, kameralna miejscowość położona w powiecie wrocławskim. Lokum Deweloper wybrał tę lokalizację na wzniesienie kameralnego osiedla składającego się z niskiej zabudowy. Są to 3-piętrowe apartamentowce, które swoim rozmiarem oraz architekturą wpisują się w charakter okolicy. Na terenie osiedla przewidziane są 152 mieszkania, różniące się układem oraz metrażem. W ramach inwestycji powstają:

  • apartamenty 2-, 3- i 4- pokojowe o powierzchni od 38,75 do 97,53 m2,
  • prywatne ogródki przynależące do mieszkań na parterze (pozostałe będą miały balkon lub taras),
  • garaże podziemne i miejsca parkingowe przy nieruchomościach.

Czas spędzany w mieszkaniu na pewno będzie sprzyjał wypoczynkowi, kreatywnej pracy, inspiracji, integracji z bliskimi. Po opuszczeniu progu będziesz mógł wciągnąć w płuca świeże, orzeźwiające powietrze. Górska energia, zachwycające krajobrazy oraz bliskość natury wraz ze wszystkimi jej bogactwami mogą sprawić, że pokochasz sport lub rozwiniesz nowe pasje. Nie brakuje tu ścieżek do spacerowania, biegania, jeżdżenia na rowerze. A ze względu na wszystkie zalety, jakie mają te urokliwe mieszkania pod Wrocławiem, możesz też potraktować je jako apartamenty inwestycyjne.

Apartamenty inwestycyjne

Ślężańskie nieruchomości Lokum Monte to doskonała baza wypadowa dla osób, które lubią wypoczywać aktywnie, zwiedzać, poznawać bogactwa poszczególnych rejonów Polski. Nowe mieszkania w Sobótce możesz kupić więc z myślą o wynajmowaniu np. turystom. Zachęcisz ich wysokim standardem nieruchomości, niewielką odległością od stolicy Dolnego Śląska, atrakcjami czekającymi w pobliskim rezerwacie przyrody Łąka Sulistrowicka czy Góra Ślęża.

Gmina oferuje jeszcze więcej. Goście Twoich apartamentów będą mogli skosztować lokalnych specjałów, jedzenia i alkoholi wytwarzanych z produktów pozyskiwanych od tutejszych producentów.

Ze względu na ukształtowanie terenu oraz rozwinięte zaplecze turystyczne, rejon ten jest atrakcyjny dla odwiedzających przez cały rok. Ty z kolei możesz liczyć dzięki temu na stały dochód z wynajmu apartamentu inwestycyjnego.

Bez względu na to, czy wybierzesz nowe mieszkania w Sobótce dla siebie i swoich bliskich, czy kupisz je z myślą o wynajmie krótko- lub długoterminowym — jesteśmy pewni, że ta inwestycja spełni Twoje oczekiwania.