Energooszczędne okna PCV Wrocław to miasto światła

energooszczędne okna pcv. Wrocław
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Domy pełne ciemnych ścian odeszły już dawno do lamusa, nie chcemy zamykać się w ograniczonej przestrzeni, która odcina nas od światła naturalnego. Dzięki nowym technologiom wytwarzania okien i ram nie ma już obaw, że będą one powodowały utratę ciepła, jak miało to miejsce w przypadku okien starszego typu. Rok 2020 w architekturze to kontynuacja trendu, w których ważną rolę w inwestycjach odgrywają wielkie, ale też energooszczędne, okna. Duże płaty szkła nadają obiektom lekkości, wtapiając je w osiedlową przyrodę. Już dawno obalono także mit, że więcej przeszkleń lub duże okna, to większe rachunki za energię. Wręcz przeciwnie. Nowoczesna konstrukcja okien w chłodne dni, pozwala by dodatkowe nasłonecznienie ogrzewało budynek, a tym samym dawało nam możliwość przykręcenia grzejników.

Architektura i okna PCV. Wrocław stawia na komfort na lata

Wybierając okna PCV, Wrocław i inne miasta muszą zwrócić uwagę na pewne przepisy. W 2021 roku, wchodzą nowe przepisy dotyczące konstrukcji okien. Dotychczasowa wartość współczynnika przenikania ciepła dla okien elewacyjnych może wynosić 1,1 W/(m 2 K), w przyszłym roku będzie obniżona do 0,9 W/(m 2 K), czyli praktycznie osiągnie wartość charakterystyczną dla stolarki przeznaczonej dla domów pasywnych. W przypadku okien dachowych obecnie wartość wynosi 1,3 W/(m 2 K), a w 2021 roku będzie wynosić 1,1 W/(m 2 K).
Architektura okna oprócz wyglądu nie zapomina zatem również o naszym komforcie, jakie niewątpliwie daje ciepło naszego domu, dlatego jeśli jesteś inwestorem i chcesz zastosować okna energooszczędne w Twoim budynku warto zastanowić się nad wyborem przeszkleń, o parametrach, które już dzisiaj nie tylko spełniają zaostrzone wymagania, ale będą je spełniać w następnym roku.

Tanie okna PCV i energooszczędne

Źródło: Okna PCV Wrocław - Rolety, żaluzje, plisy, markizy | Oknakonieczny.pl
the hands of the master replace the rubber bands on the plastic window

Wybierając okna ze względu na współczynnik przenikania światła nie musisz rezygnować z komfortu, ze względu na cenę. Dzięki wprowadzonym normom, tanie okna przekładają się również na jakość i nowoczesny wygląd, który zdecydowanie wybiera Wrocław. Okna PCV również cieszą się dużą popularnością w naszych salonach. Zmiany w wyglądzie okien przypominają trendy modowe na smartfony, podobnie jak w ich przypadku, producenci okien starają się zwężać ramy, nadając im proste, zaokrąglone i minimalistyczne profile, które możemy wybrać wśród wielu modeli okien PCV.
Zupełnie odwrotna sytuacja dotyczy grubości szyb. Wybieramy często grube szklenia, bo kojarzą nam się z bezpieczeństwem i większym ciepłem. W ofercie salonów Okna Konieczny znajdziesz wszystko czego potrzebujesz gdy budujesz lub remontujesz dom.

Tanie okna PCV, a zarazem bezpieczne

Kiedy myślimy o bezpieczeństwie, nie musimy się martwić o okna PCV. Wrocław dba o bezpieczeństwo, także w swoim zaciszu domowym. Nie musimy rezygnować z dużej ilości okien lub dużych okien, które jeszcze kilkanaście lat temu kusiły oko złodziei. Dzisiejsze, także tanie okna PCV, charakteryzują się solidną i stabilną konstrukcją, wyposażone są w zaczepy antywyważeniowe, również w standardzie. Dodatkowo, okna PCV, projektowane są z myślą o indywidualnych potrzebach klientów, a firma Okna Konieczny stosuje rozwiązania, które doskonale chronią przed włamaniami.
W połączeniu z komfortem akustycznym, dzięki bardzo dobrym parametrom dźwiękoszczelności, możemy oddać się w zaciszu naszego domu relaksowi, który nikt i nic nie zakłóci.

Znajdziesz nas we Wrocławiu, Sieradzu i Łodzi
lub na naszej stronie:
Źródło: Okna PCV Wrocław – Rolety, żaluzje, plisy, markizy | Oknakonieczny