Darmowy serwis sprzętu narciarskiego we wrocławiu? Wystarczy tylko zrobić zakupy!

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

od 27 grudnia we Wrocław Fashion Outlet ruszył serwis narciarski, w którym członkowie programu lojalnościowego Fashion Club będą mogli za darmo przygotować swój sprzęt przed wyruszeniem na stoki. Tego samego dnia w jedynym centrum outletowym w regionie rozpoczną się wielkie wyprzedaże, podczas których klienci będą mogli nabyć perełki modowe od najpopularniejszych światowych marek w jeszcze atrakcyjniejszych cenach.

Z myślą o fanach białego szaleństwa

Wrocław Fashion Outlet przygotowuje niespodziankę dla wielbicieli sportów zimowych. Już 27 grudnia w centrum zostanie otwarty serwis narciarski, w którym członkowie programu lojalnościowego Fashion Club będą mogli za darmo przygotować swój sprzęt do rozpoczęcia sezonu zimowego i wyjazdów na ferie. Warunkiem skorzystania z usługi jest członkostwo w programie lojalnościowym centrum i dokonanie zakupów na kwotę min. 300 zł. Jeden posiadacz karty może oddać do serwisu maksymalnie dwie pary sprzętu zimowego pod warunkiem zrobienia zakupów za min. 600 zł. Wymagana kwota może zostać rozbita na max. 5 paragonów, a zakupy muszą zostać dokonane tego samego lub poprzedniego dnia. Aby móc skorzystać z usługi serwisu narciarskiego, członkowie Fashion Club mogą okazać paragony ze wszystkich salonów znajdujących się we Wrocław Fashion Outlet. Jednak robiąc zakupy w ramach Fashion Club, mogą liczyć na dodatkowy upominek – zestaw kosmetyków od marki Organique. Serwis narciarski będzie czynny do 13 stycznia 2024 roku (z wyjątkiem dni wolnych) w godzinach 11:00-19:00.

Specjaliści od sprzętu zimowego do dyspozycji klientów
Za serwis sprzętu zimowego odpowiedzialni będą doświadczeni specjaliści z firmy REMAR SPORT. W skład przeglądu wchodzą usługi takie jak ręczne ostrzenie krawędzi, smarowanie żelazkiem na gorąco, cyklinowanie i maszynowe planowanie ślizgu, szczotkowanie ślizgu oraz polerowanie. Klienci na miejscu będą ustalali z serwisantami termin odbioru gotowego sprzętu. Podczas trwania akcji specjaliści planują dokonać przeglądu ponad 300 par sprzętu zimowego. Punkt serwisu narciarskiego będzie znajdował się w pobliżu salonów Guess i Nike.
Szczegóły akcji wraz z Regulaminem dostępne są na stronie Wrocław Fashion Outlet oraz w mediach społecznościowych centrum.
Wyprzedażowe szaleństwo: czas start!
27 grudnia to także dzień, w którym we Wrocław Fashion Outlet rozpoczną się wielkie, zimowe wyprzedaże. To dobry czas na zakup perełek modowych od najpopularniejszych światowych marek w jeszcze atrakcyjniejszych cenach, ale także uzupełnienie garderoby przed wyruszeniem na stoki. Oferty specjalne w jedynym centrum outletowym w regionie będą czekały na klientów we wszystkich salonach, także w tych z odzieżą i sprzętem sportowym. Od 27 grudnia klienci Wrocław Fashion Outlet, podobnie jak w ubiegłych latach, będą mogli skorzystać z dodatkowej oferty przygotowanej przez markę Salomon, która po raz kolejny uruchomiła swój pop-up z wyposażeniem dla fanów białego szaleństwa. Okazje specjalne będą czekały na klientów także w salonach marek 4F i Mountain Warehouse z modą i akcesoriami sportowymi oraz Wellensteyn oferującej kurtki zimowe premium.