Zegarki Tissot wciąż na topie

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Od lat zegarki Tissot zdobywają serca pasjonatów zegarmistrzostwa. Ta szwajcarska marka odzwierciedla ducha tradycji, ale także nieustannie ewoluuje. Doskonale łączy przeszłość i innowacje, cały czas poszerzając swoją ofertę. Poznaj jej historię oraz topowe serie.

Krótka historia marki Tissot

Tissot wyróżnia się jako producent zegarków o niezwykłej jakości i precyzji. Marka powstała w 1853 roku jako spółka rodzinna. Działała jako comptoir d’établissage, czyli monter części pochodzących od różnych producentów w regionie. Po 1920 roku podjęto decyzję o masowej produkcji zegarków.

Jednak wkrótce zasłynęła m.in. z produkcji zegarków kieszonkowych z dwiema strefami czasowymi, co było przełomem. Tissot przez wiele lat zgromadził bogate doświadczenie w dziedzinie zegarmistrzostwa, co widać w każdym detalu czasomierzy.

Flagowe serie zegarków Tissot

Tissot oferuje szeroki wybór zegarków. Oto wybrane z topowych serii, które przyczyniają się do utrzymywania popularności marki.

Tissot Le Locle. Ta kolekcja jest hołdem dla miasta, w którym powstała ta marka. Zegarki z serii Le Locle łączą klasyczny design z nowoczesnymi detalami, tworząc niezwykle uniwersalne i eleganckie czasomierze.

Tissot Heritage. Jedną z najbardziej wyjątkowych serii jest Heritage. To hołd dla długiej historii marki i uhonorowanie jej historycznych modeli. Czasomierze z tej kolekcji nawiązują do klasyki, reprezentują ponadczasowe wartości. Poprzez tę serię Tissot docenił pracę zegarmistrzów i przypomniał kultowe modele z przeszłości, ale udoskonalone i znakomicie wykonane w każdym szczególe. 

Tissot T-Touch. To seria zegarków wielofunkcyjnych, które pozwalają na kontrolę różnych funkcji poprzez dotyk. Idealne dla osób aktywnych, które cenią zaawansowane technologie.

Tissot T-Sport. W tej kolekcji są zegarki inspirowane różnymi dyscyplinami sportowymi.

Tissot PR 100. Seria PR 100 to połączenie wyrafinowanego stylu z trwałością i funkcjonalnością. Zegarki te świetnie komponują się zarówno z eleganckimi, jak i codziennymi outfitami.

Tissot Seastar. Dla miłośników sportów wodnych i morskich przygód seria Seastar oferuje wodoodporne zegarki, które łączą funkcjonalność z atrakcyjnym designem.

Tissot T-Gold. Szwajcarski brand produkuje także złote zegarki, które cieszą się uznaniem i prestiżem od lat. To propozycja dla osób poszukujących ponadczasowego i eleganckiego zegarka. Wyjątkowo prestiżowe modele wykonane są z 18-karatowego złota.

Tissot T-Lady. Są to zegarki precyzyjne, ale przede wszystkim pełniące rolę atrakcyjnego wizualnie dodatku do stylizacji. To kolekcja stworzona dla kobiet wrażliwych na piękno. Biżuteryjne modele wyróżniają się wyjątkowym wzornictwem i wysoką jakością materiałów – jak m.in. złoto, diamenty, masa perłowa czy ceramika.

Więcej modeli zegarków Tissot znajdziesz na stronie https://dolinski.pl/zegarki-tissot/