Wrocław – wybierz miejsce na swoją konferencję

sala konferencyjna
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Wrocław to jedno z najszybciej rozwijających się miast, łączące w sobie w wyjątkowy sposób biznes, naukę i bogatą historię. To właśnie te cechy sprawiają, że stolica Dolnego Śląska staje się coraz popularniejszym miejscem organizacji różnorodnych konferencji, targów i wystaw branżowych. Dogodne położenie Wrocławia, bliskość zarówno Warszawy, jak i Berlina, a także nowoczesna infrastruktura to atuty, które docenią zarówno organizatorzy, jak i uczestnicy organizowanych przez Ciebie wydarzeń.

Nowoczesne sposoby organizacji konferencji

Organizacja konferencji, targów czy innych wydarzeń branżowych to prawdziwe wyzwanie, które wymaga poświęcenia mu dużo czasu i energii. A co zrobić, jeżeli nie możesz pozwolić sobie na zajęcie się wyłącznie organizacją eventu? Skorzystać z nowoczesnego narzędzia, które pomoże znaleźć obiekt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb! Wyszukiwarka Konferencje.pl, bo o niej mowa, to ciesząca się popularnością platforma stworzona z myślą o event plannerach.

wyszukiwarka konferencje.pl

W bazie serwisu znajduje się aktualnie 170 wyjątkowych obiektów konferencyjnych, oferujących sale konferencyjne we Wrocławiu o różnej wielkości, wyposażeniu i standardzie. Z łatwością znajdziesz ten, który będzie najlepiej dopasowany do Twoich oczekiwań, zarówno jeśli chodzi o liczbę miejsc, jak i możliwości finansowe. W bazie wyszukiwarki znajdziesz propozycje nie tylko z najwyższej półki cenowej, ale też opcje budżetowe.

Poznaj wrocławskie obiekty konferencyjne

Wrocław oferuje obiekty konferencyjne na każdą kieszeń, dostosowane do różnorodnych potrzeb. Znajdziesz tu zarówno luksusowe sale konferencyjne usytuowane w eleganckich hotelach, jak i specjalnie zaprojektowane przestrzenie przeznaczone do organizacji różnorodnych konferencji. Do najbardziej rozpoznawalnych wrocławskich obiektów tego typu należą:

 • Hala Stulecia (Hala Ludowa) – mogąca pomieścić nawet 5000 osób,
 • Hala Orbita – idealna na wydarzenia dla 3000 osób,
 • Tarczyński Arena – stadion połączony z centrum konferencyjno-eventowym, czyli 10 salami konferencyjnymi, mogący pomieścić nawet 40 000 osób,
 • Wrocławski Park Technologiczny – ceniony za rozbudowaną infrastrukturę konferencyjną.

Eleganckie wnętrza hotelowe

A może szukasz miejsca na bardziej kameralne wydarzenie? W wyszukiwarce Konferencje.pl znajdziesz szeroki wybór hoteli o różnym standardzie, w których możesz zorganizować konferencję na Dolnym Śląsku dla kilkudziesięciu lub nawet kilkuset osób. Do obiektów o najwyższym standardzie należą m.in.:

 • The Granary – La Suite Hotel,
 • DoubleTree by Hilton Wrocław,
 • The Bridge Wrocław – MGallery Hotel Collection.

Jeśli musisz liczyć się z mniejszym budżetem, możesz zdecydować się na hotele o 4 lub 3 gwiazdkach, takie jak:

 • Hotel Mercure Wrocław Centrum,
 • Q Hotel Plus Wrocław,
 • Hotel HP Park Plaza,
 • Haston City Hotel,
 • Ibis Styles Wrocław Centrum,
 • Hotel Śląsk Wrocław.

konferencja we wrocławiu

Obiekty szkoleniowe i nie tylko

Oprócz dużych hal i sal konferencyjnych znajdujących się w hotelach, Wrocław oferuje również szeroki wybór obiektów szkoleniowych, w których można wynająć w pełni wyposażone przestrzenie dostosowane do organizowanego przez siebie eventu. Do takich miejsc należą m.in.:

 • Centrum Konferencyjne Wrocławskiego Parku Przemysłowego,
 • Concordia Design Wrocław Wyspa Słodowa,
 • Polskie Towarzystwo Ekonomiczne we Wrocławiu.

Warto również rozważyć organizację konferencji w takich miejscach jak Opera Wrocławska, Filharmonia Wrocławska czy Centrum Kongresowe Politechniki Wrocławskiej.

Jak znaleźć idealną salę konferencyjną we Wrocławiu?

Z wyszukiwarką sal i obiektów Konferencje.pl znalezienie odpowiedniego miejsca, w którym zorganizujesz wydarzenie, jest naprawdę proste. Wyszukiwarka jest nowoczesnym narzędziem, skonfigurowanym w taki sposób, aby poradził sobie z nim każdy, nawet jeśli na co dzień nie korzysta z narzędzi tego typu. Na początek wystarczy podać datę wydarzenia, miasto, w którym ma się ono odbyć, oraz liczbę oczekiwanych uczestników.

W następnym kroku możesz uszczegółowić swoje oczekiwania – do dyspozycji masz ponad 100 filtrów. Dzięki nim możesz zdecydować między innymi o tym, czy konferencja ma odbyć się w centrum miasta, czy na jego obrzeżach, albo czy obiekt ma oferować dodatkowe usługi, takie jak: noclegi, catering, strefa SPA, basen itp. Wyszukiwarka poda kilka lub kilkanaście propozycji maksymalnie dopasowanych do Twoich oczekiwań. Jedyne, co musisz zrobić, to zapoznać się z poszczególnymi ofertami oraz skontaktować się z wybranym obiektem, co możesz zrobić bezpośrednio przez platformę. Z Konferencje.pl sprawnie zorganizujesz wybrany event, nawet jeśli masz na to bardzo mało czasu.