Projekt electric roadshow zawita do wrocławia

Vozilla wypożyczalnia samochodów elektrycznych wrocław (cennik i mapa)
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Już w dniach 17-18 września przedstawiciele samorządu oraz mieszkańcy Wrocławia będą mieli okazję zdobyć wiedzę na temat elektromobilności oraz lepiej poznać samochody elektryczne i hybrydowe Renault i Dacia podczas Electric Roadshow organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych we współpracy z Renault Polska. Pierwszy dzień wydarzenia przeznaczony jest dla pracowników jednostek samorządu terytorialnego i współpracujących z nimi firm, a drugi dzień będzie otwarty dla publiczności.

Electric Roadshow to cykl wydarzeń, których celem jest promocja elektromobilności wśród przedstawicieli samorządów oraz mieszkańców miast w Polsce. Kolejne z zaplanowanych spotkań odbędzie się w dniach
17-18 września we Wrocławiu.

Piątkowe wydarzenia będą przeznaczone dla pracowników jednostek samorządu terytorialnego, przedstawicieli firm pracujących na rzecz administracji lokalnej czy dziennikarzy z lokalnych mediów. Dzień rozpocznie się konferencją organizowaną przez Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych, podczas której uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób wdrażać elektromobilność w samorządach. Poruszone zostaną takie tematy jak perspektywy rozwoju elektromobilności w Polsce, obowiązujące przepisy i najnowsze zmiany w ustawie o elektromobilności, infrastruktura do ładowania samochodów elektrycznych, sposoby finansowania zakupu takich pojazdów, dopłaty do zakupu – aktualny program dopłat NFOŚiGW. W przerwie przewidziane są konsultacje z ekspertami. Zaprezentowana zostanie również oferta produktowa marek Renault i Dacia. Prelegentami będą Wojciech Jakubczak (PSPA), Andrzej Gemra (Renault Polska) oraz przedstawiciel dyrekcji handlowej RCI. W drugiej części dnia zorganizowane zostaną jazdy próbne elektrycznymi modelami Grupy Renault z różnych segmentów: Renault ZOE E-Tech, Renault Kangoo E-Tech, Renault Master E-Tech i Dacią Spring.

W sobotę 18 września, w godzinach 9.00 – 14.00 odbędzie się wydarzenie otwarte dla publiczności. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z informacjami na temat elektromobilności oraz ofertą Renault i Dacii, a także wziąć udział w jazdach próbnych samochodami elektrycznymi i hybrydowymi tych marek. Wydarzenie zostanie zorganizowane przez koncesjonera Renault Nawrot przy ul. Wrocławskiej 33B w Długołęce.