Linia 133 wraca na starą trasę do Alei Bielany

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Już od 25 lipca autobusem linii 133 wraca na starą trasę i będzie można nim dojechać do CH Aleja Bielany. Dzięki porozumieniu zawartemu pomiędzy CH Aleja Bielany a Miastem Wrocław, do linii 133 dodano nowy-stary przystanek „C.H. Aleja Bielany”, zlokalizowany tuż przy środkowym wejściu do galerii.

Aby ułatwić odwiedzającym dotarcie do centrum handlowego, wybrane kursy linii 133 zostały przedłużone do Alei Bielany, gdzie będą mieć swoją pętlę. Do tej pory ostatnim przystankiem tej linii, w zależności od trasy autobusu, był przystanek „Połabian” lub „Zabrodzie”.

W sumie od poniedziałku do piątku realizowanych będzie 9 wydłużonych przejazdów dziennie, natomiast w soboty klienci będą mogli dojechać do Alei Bielany wybierając jeden z 12 kursów. Bez zmian pozostaną kursy realizowane do podwrocławskiej miejscowości Zabrodzie.

Do Alei Bielany można szybko i komfortowo dotrzeć także autobusami linii 552, 552A, lub rowerem. Na zmotoryzowanych natomiast czeka bezpłatny parking z 4700 miejsc postojowych.