Najlepsze sale zabaw dla dzieci we Wrocławiu [adresy i ranking 2022]

Najlepsze sale zabaw dla dzieci we Wrocławiu ranking 2020
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Szukasz ciekawego miejsca rozrywki dla najmłodszych? Chcesz zafundować swoim dzieciom trochę atrakcji? Specjalnie dla Ciebie zebraliśmy w jednym miejscu najlepsze parki rozrywki dla dzieci i sale zabaw we Wrocławiu.

Poniżej znajdziesz lokalizacje i numery telefonów jakie mają Wrocławskie sale zabaw dla dzieci, które są dobrze zaopatrzone w rozrywki dla Twoich milusińskich. Sale zabaw i parki rozrywki to dobre miejsce nie tylko na wspólne spędzenie sobotniego popołudnia, ale także ciekawe urozmaicenie wakacji. Takie miejsca są wyposażone w to, co dzieci lubią, czyli w kolorowe akcesoria i liczne zabawki. Wizyta w parku rozrywki czy tradycyjnej bawialni to także aktywność fizyczna, która jest bardzo ważna w młodym wieku. We wrocławskich salach zabaw nie brakuje różnych, ciekawych atrakcji dla najmłodszych, więc z pewnością znajdzie się coś, co zainteresuje także i Twoje dzieci. Sale zabaw to dobre miejsce gdzie można spędzać czas w Zimie gdyż nie musimy się martwić o Jakość powietrza we Wrocławiu czy o pogodę.

Sale zabaw we Wrocławiu – dla rocznego dziecka, starszych i dorosłych

Spis treści:

Sala Zabaw Piotruś Wrocław

Wrocławska Sala Zabaw Piotruś istnieje już od wielu lat i skutecznie podbija serca wrocławskich dzieciaków oraz i ich rodziców. To bezpieczne miejsce zabaw dla dzieci we Wrocławiu gdzie mogą rozwijać swoją zręczność i sprawność ruchową.

W sali zabaw Piotruś znajduje się kilkupoziomowa konstrukcja do zabawy – 6-metrowa wieża do wspinania, małpi gaj, różnego rodzaju labirynty, różnej wielkości rury do zjeżdżania oraz materace do skakania. Oprócz tego dzieci będą mogły ostrzelać się z pneumatycznych armatek i wskoczyć do basenu z kuleczkami.

Sala Zabaw Piotruś Adres i jak dojechać

Słubicka 18,
53-615 Wrocław
Telefon: 71 792 71 01

Sala Zabaw Piotruś godziny otwarcia

niedziela10:00–20:00
poniedziałek11:00–20:00
wtorek11:00–20:00
środa11:00–20:00
czwartek11:00–20:00
piątek11:00–20:00
sobota10:00–20:00

Sala Zabaw Piotruś Cennik

Ceny w tygodniu:

1 godzina15 zł
2 godziny18 zł (do godz. 15 za 15 zł)
całodzienny29 zł

Ceny w weekend:

1 godzina17 zł
2 godziny21 zł
całodzienny33 zł

Bilety grupowe – 2 godziny

do 30 dzieci13 zł
do 50 dzieci12 zł
powyżej 50 dzieci11 zł
Wychowawcybezpłatnie

Sala Zabaw PIKOLAND

To kolejna sala zabaw, gdzie każdy maluch będzie czuł się komfortowo. Sala zabaw Pikoland powstała kilka lat temu, jak można się dowiedzieć – po konsultacjach z rodzicami oraz specjalistami od tworzenia konstrukcji i placów zabaw dla dzieci.

We wrocławskim pikolandzie dostępna dla dzieci jest trójpoziomowa konstrukcja – do zabawy dostępna jest m.in bezpieczna wielka, tubowa zjeżdżalnia z której skorzystać mogą także rodzice.
Gdzie pójść z dzieckiem do 3 lat – sale zabaw
Dla dzieci do trzeciego roku życia też jest miejsce do zabawy – z myślą o nich wybudowano wulkan do wspinaczki.
W sali zabaw dla małych dzieci, młodzi fani aktywności będą mogli także bawić się na miękkiej macie z dostosowanymi dla ich wieku zabawkami oraz poruszać się po sensorycznej gąsienicy.

Sala zabaw Pikoland Cennik

Ceny w tygodniu:
30 minut8 zł
1 godzina15 zł
2 godziny22 zł
całodzienny25 zł

Cennik w weekend:

30 minut10 zł
1 godzina17 zł
2 godziny28 zł
całodzienny35 zł

Sala Zabaw Pikoland adres
DH ASTRA, ul. Horbaczewskiego 4-6

Sala zabaw Arena Gigantów we Wrocławiu

Arena Gigantów to 3840 metrów kwadratowych zabawy co sprawia, że jest to z całą pewnością największa sala zabaw dla dzieci we Wrocławiu. W swojej ofercie sala zabaw Arena Gigantów posiadają bardzo dużą ilość atrakcji zarówno dla małych jak i dużych dzieci.

Dzieci na terenie Areny Gigantów mogą bawić się między innymi na wielkich dmuchańcach. W obiekcie można znaleźć także wielkie zjeżdżalnie, baseny z kulkami, połykacze dzieci, dmuchane zamki do skakania, kule Wipe Out oraz liczne tory przeszkód.

Jednym z pomysłów na spędzanie czasu w Arenie Gigantów jest np wybranie się do Miasteczka Rodzinnego, gdzie cała rodzina znajdzie atrakcje dla siebie niezależnie od wieku.

Arena Gigantów cennik:

Wstęp indywidualny40 zł/os.
Grupy zorganizowane20 zł/os. (od 15 osób)

Sala zabaw Arena Gigantów adres
Stadion Wrocław, al. Śląska 1, Wrocław