Katalog gotowych projektów domów

Gotowe projekty domów Pracowni Słoneczne Domy
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Jeszcze kilkanaście lat temu nie przywiązywaliśmy specjalnej uwagi do projektu domu – dla większości z nas samo przejście z mieszkania w bloku do własnego domu było olbrzymim wydarzeniem otwierającym zupełnie inne możliwości mieszkania oraz wykorzystania dostępnej przestrzeni – również przestrzeni ogrodu. Dzisiaj rynek nieruchomości wygląda jednak zupełnie inaczej i to właśnie do projektu domu przywiązujemy największą wagę.

Przede wszystkim projekt!

Wbrew pozorom to właśnie projekt domu determinuje nasze późniejsze możliwości związane z zamieszkaniem – ilości pokojów, ich wielkości czy rozmieszczenia łazienki nie zmienimy w późniejszym czasie. Warto dlatego już na samym początku podejmowania decyzji o budowie własnego domu skupić się przede wszystkim na projekcie, który będzie nie tylko funkcjonalny, ale również ładny.

Gotowy katalog projektów

Najlepszym sposobem na wybór projektu domu jest gotowy katalog projektów – w jednym miejscu mamy zebrane projekty małych domów, które możemy porównać ze sobą nie tylko pod względem wizualnym, ale również pod kątem dostępnej przestrzeni użytkowej czy chociażby minimalnych wymiarów działki, na której możliwe jest jego zrealizowanie.

Projekty tanie w budowie

Projekty parterowe

Projekty małych domów

Wszystko w jednym miejscu!

Można co prawda samodzielnie przeglądać oferty poszczególnych biur projektowych, jednak konieczne jest wtedy poświęcenie znacznie większej ilości czasu. Mając zebrane projekty w jednym miejscu, z wielu biur projektowych i architektonicznych możemy również zapoznać się z różnicami w cenie poszczególnych projektów. Może dwa konkurujące ze sobą biura mają zbliżone projekty różniące się zasadniczo swoją ceną?

Podsumowując, poszukując projektu własnego domu warto skupić się przede wszystkim na katalogu gotowych projektów domów do kupienia. Korzystając z takiego katalogu mamy równocześnie pewność, że dany projekt jest już sprawdzony przez innych, a tym samym zgodny z prawem budowlanym i swoimi założeniami wewnętrznymi, a nie jest tylko suchym projektem na kartce!

Po wyborze projektu i zbudowaniu domu zawsze można zasiąść przed kominkiem w kapciach z Natural Style na nogach i z piwem czy grzańcem w ręce.