Sucho w kranach na Grabiszyńskiej!

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Jak to czasem się zdarza, nastąpiła awaria wodociągu.  Z tego powodu dziś jeszcze do godziny 18 mieszkańcy budynków ulicy Grabiszyńskiej (str. parzysta) i ulic przyległych mogą się spodziewać obniżenia ciśnienia wody w kranach aż do zaniku włącznie.

Również z powodu prac remontowych przeprowadzanych na sieci wodociągowej dziś (08-09-2009) w godzinach od 9 do 17 może nastąpi przerwa w dostarczaniu wody przy następujących ulicach: Armii Ludowej od Irkuckiej do Zatorskiej, Lubljańskiej, Sarajewskiej,Skopijskiej,Zagrzebskiej,Belgradzkiej, Berlinga od Pedagogicznej do Armii Ludowej, Ryskiej, Talińskiej, Odeskiej, Omskiej,Charkowskiej,Kurskiej,Wołgogradzkiej, Sewastopolskiej oraz Kujbyszewskiej.

Jutro natomiast wody nie będą mieli również z powodu prac remontowych w godzinach 9:00 do 13:00 sucho w kranach będą mieli mieszkańcy ul.. Krakowskiej nr. 6/7

Z powodu prac na sieci wodociągowej pojutrze, czyli w dniu 10-09-2009 od godziny 8:00 do około 14:00 nastąpi przerwa w dostawie wody przy ulicach: Św.Huberta, Witkowskiej i Lipskiej 7b-9f, 2-30.

Źródło: ZDIUM