Skończyły się wejściówki na spotkanie z Dalajlamą

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Ponieważ chętnych było znacznie więcej niż miejsc, organizator zdecydował się zamknąć listę rezerwacji wejściówek na Wrocławskie spotkanie z Dalajlamą. Jak możemy przeczytać na stronie Convenion Bureau Wroclaw, lista została zamknięta w sobotę w samo południe.

Cytując oficjalną informację ze strony Convention Bureau – Wrocław

Szanowni Państwo,
Z przykrością informujemy, że w związku ze skalą zainteresowania uczestnictwem w wykładzie Dalajlamy, lista osób zainteresowanych uzyskaniem wejściówki została zamknięta w dniu dzisiejszym (28.XI.2008) o godzinie 12.00 – wiadomości przesłane po tej dacie nie będą dopisywane do listy rezerwacji.
Z wszystkimi osobami, które złożyły rezerwacje przed zamknięciem listy będziemy kontaktować się drogą mailową 1-go i 2-go grudnia w celu potwierdzenia rezerwacji.

Osoby, które znalazły się poza listą prosimy o kontakt po 3 grudnia. Po tej dacie będziemy w stanie udzielić Państwu informacji odnośnie ewentualnej dodatkowej ilości wejściówek indywidualnych.

Z poważaniem,

Convention Bureau – Wrocław

Ponieważ skala zainteresowania znacząco przekraczała ilość miejsc na spotkaniu w Hali Stulecia, organizator zdecydował się zainstalować telebim przed Halą Stulecia na będzie można oglądać spotkanie.

Przebieg wykładu będzie można również śledzić na żywo – w internecie na stronie.

Początek spotkania o godzinie 15.00