Ruszył Konkurs “Wspólna wakacyjna podróż w głąb siebie…”

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Czas wakacyjny to niezwykła okazja nie tylko do wypoczynku, ale także odkrywania nieznanych zakątków w kraju, na świecie, ale przede wszystkim w nas samych i w naszych najbliższych. Czas przygód, radości, odpoczynku, zadumy nad naszymi emocjami, miłością, przyjaźnią. Czas wspólnej zabawy z najbliższymi, przyjaciółmi lub nowo poznanymi osobami. Po wakacjach dobrze będzie powrócić do pamiątek, obrazów i wspomnień.

W związku z tym Fundacja Twórczego Rozwoju “Strefa Inspiracji” wraz z Dojrzewalnią Róż i miesięcznikiem Bluszcz organizują konkurs w którym zachęcają Nas do uchwycenia tych jakże ulotnych chwil letnich podróży w pamiątkowy album/obraz i podzielenia się tą wakacyjną opowieścią z innymi.

Weźcie udział w konkursie i przesyłajcie prace w formacie 2xA4 wykonane w formie kolażu (stworzonego ze zdjęć, map, rysunków, biletów, pamiątek z podróży oraz słów Waszego komentarza).

Termin nadsyłania prac upływa 31 sierpnia 2009 r., a ogłoszenie wyników nastąpi w październiku 2009 w ramach wystawy pokonkursowej we Wrocławiu. Wszystkie nagrodzone oraz wyróżnione prace opublikowane zostaną na stronie internetowej www.strefainspiracji.pl oraz na stronie partnera konkursu www.dojrzewalnia.pl.

Na zwycięzców konkursu czekają atrakcyjne nagrody: pakiety WELLNESS, zestawy kosmetyków, biżuterii oraz książki!

Z regulaminem konkursu można zapoznać się na stronie dojrzewalnia.pl, zakładka: 6. edycja Festiwalu HORMONY&HARMONY. (lub tutaj link bezpośredni)

Serdecznie zapraszamy!
Fundacja Strefa Inspiracji
tel. 695 464 970
[email protected]

Źródło: materiały organizatora / dojrzewalnia.pl