Sportowe Mikołajki z Gwardią Wrocław

fotografia ilustracyjna / fot. alex.ch/flickr/cc-by-2.0
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

W najbliższą sobotę siatkarki Impel Gwardii Wrocław rozegrają pierwszy w tym sezonie mecz PlusLigi Kobiet. Wydarzeniu sportowemu będzie towarzyszyć impreza “Sportowe Mikołajki” skierowana dla najmłodszych kibiców siatkówki.

Imprezy mikołajkowe w Gwardii to już tradycja. W tym roku najmłodszych kibiców wrocławskiego zespołu znów odwiedzi Święty Mikołaj. Pełna atrakcji impreza rozpocznie się już o godz. 17. Na najmłodszych kibiców wrocławskiej Gwardii czekać będą liczne atrakcje i konkursy z nagrodami. Dodatkowo dzieci i młodzież do lat 18 całkowicie za darmo obejrzą mecz z Organiką Budowlanymi Łódź.

Emocje sportowe rozpoczną się o godz. 18:00. Siatkarki Impel Gwardii po raz pierwszy w tym sezonie przed własną publicznością rozegrają mecz PlusLigi Kobiet. Przeciwnikiem Wrocławianek będzie zespół Organiki Budowlanych Łódź. Łodzianki to bardzo mocna ekipa, w zeszłym sezonie wywalczyły Puchar Polski. Do tegorocznego sezonu przystąpiły wzmocnione i już po pierwszej kolejce usadowiły się na fotelu lidera. Po świetnym starcie siatkarki Budowlanych zagrają we Wrocławiu w roli faworytek, jednak należy pamiętać, że sport jest nieprzewidywalny. Wrocławskie siatkarki zapowiadają, że będą walczyć o 3 punkty.

Czy Wrocławiankom uda się pokonać Organikę Budowlanych Łódź? Przekonamy się już w najbliższą sobotę o godz. 18. Bilety na mecz w cenie 15 zł można zakupić przed meczem w kasach Hali Orbita oraz w siedzibie klubu przy ul. Krupniczej 15. Dzieci i młodzież szkolna – wstęp wolny.