PERFECT LADY PANK – Koncert Marcina Januszkiewicza

CK AGORA Marcin Januszkiewicz perfect lady pank
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Po entuzjastycznie przyjętym debiutanckim albumie “Osiecka po męsku” Januszkiewicz chce kontynuować obrany kierunek wysoko postawionej artystycznej poprzeczki i własnymi, zupełnie nieoczywistymi aranżacjami mniej lub bardziej znanych piosenek legendarnych zespołów Perfect i Lady Pank, podzielić się tym, co według niego jest w sztuce najcenniejsze – swoim punktem widzenia.

Jak dzisiaj wygląda Polska opowiadana właśnie tymi tekstami? Jak bardzo odbiega od rzeczywistości lat 80-tych? Ile w nas prawdy a ile strachu przed prawdą? A ile gniewu, niezgody, ile rozczarowania i nadziei na łut szczęścia? I czy to szczęście zależy od tego jak sobie ten świat dokoła nas urządzamy, jak na niego patrzymy? Choćby dla próby odpowiedzi dla tych kilku pytań repertuar Perfectu i Lady Pank wart jest ponownego przewertowania.

Zespół:

  • Marcin Januszkiewicz – śpiew
  • Jacek Kita – piano
  • Łukasz Czekała – skrzypce
  • Piotr Domagalski – gitara basowa
  • Jakub Szydło – perkusja

Nikt dzisiaj nie pisze już takich piosenek. Aktualnie mamy w naszym kraju wielu wspaniałych, zdolnych wykonawców, producentów, autorów muzyki i słów, wielu specjalistów od hitów. Ale takich ponadczasowych kompozycji, a przede wszystkim takich Tekstów przed duże T nikt już dzisiaj nie tworzy. Oczywiście to tylko zdanie Marcina Januszkiewicza, z którym śmiało można się nie zgodzić. On jednak bierze pełną odpowiedzialność za ten pogląd i koncertem Perfect Lady Pank spróbuje przekonać do niego sceptyków. Lub choćby tych niezdecydowanych, tych z szarej strefy “nie mam zdania”.

Bilety:
Bilety dostępne w kasie CK Agora lub na https://www.ticketmaster.pl/event/18495
Przedsprzedaż: 35 zł
W dniu koncertu: 45 zł

Termin:
11.10.2020r. / godz. 17.00 / sala widowiskowa