Na jakie marcowe koncerty warto się wybrać we Wrocławiu. Sprawdź!

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]

Tym razem przedstawiamy koncerty artystów awangardowych, czyli coś dla wymagających fanów muzyki niezależnej. Bilety na te koncerty we Wrocławiu kosztują od 35 do 55 złotych, a więc są świetną propozycją dla tych, którzy szukają odmiany od droższych wydarzeń.

Wśród fanów muzyki od zawsze trwa spór o to, które miasto położone na zachodzie Polski ma bogatszą scenę muzyczną: Wrocław czy Poznań. Zespół Slums Attack to argument na korzyść Poznania. Nie oznacza to jednak, że skład założony przez Peję unika Wrocławia. Mieszkańcy tego miasta będą mogli już niedługo posłuchać go na żywo. Zobacz, jakie jeszcze zaplanowano na ten czas koncerty Wrocław (kup bilet).

Peja reprezentuje uliczny styl rapu. Choć jest mocno zakorzeniony w undergroundzie, to przecież stworzył też kilka hitów. Warto kupić bilet na koncert we Wrocławiu 20 marca 2020 roku, by sobie je przypomnieć. Wydarzenie odbędzie się w klubie Akademia. Dodatkowym plusem jest fakt, że Peja, który zawsze podkreślał, że jest blisko zwykłych ludzi, dba, by ceny biletów na koncerty we Wrocławiu i innych miastach były niedrogie. Za jedyne 35 złotych będzie można zobaczyć Rycha Peję i kilku wybranych przez niego gości.

Kim jest Król? Nowy projekt z Wielkopolski

Kolejny wykonawca występujący niedługo we Wrocławiu pochodzi z Gorzowa, a więc podobnie jak Peja – z Wielkopolski. Na początku kariery ograniczał się do scen w swoim rodzinnym mieście, ale wkrótce zaczęł się sprzedawać również bilety na jego koncerty we Wrocławiu i innych polskich miastach.

Błażej Król jest znany z kilku zespołów, jednak ostatnio skupia się na karierze solowej. Jego twórczość trudno zaklasyfikować do konkretnego gatunku. Mówi się, że czerpie z poezji śpiewanej, ale z drugiej strony blisko mu do stylistyki new wave. To jeden z tych młodych artystów, którzy bardzo zwracają uwagę na oprawę wizualną swojej twórczości, czyli stylizacje czy teledyski. Z niepodrabialnym stylem Króla będzie można się zapoznać 20 marca w klubie Zaklęte Rewiry we Wrocławiu. Bilety na koncert z pierwszej tury, a więc te tańsze, będzie można dostać aż do 19 marca.

5 najciekawszych wydarzeń muzycznych w Marcu

Są jeszcze bilety na koncerty Rosalie we Wrocławiu i innych miastach

W Poznaniu wiele lat spędziła kolejna gwiazda młodego pokolenia – Rosalie. Choć Rosalie Hoffman tak naprawdę pochodzi z Berlina. Karierę póki co robi jednak głównie w Polsce. Zaczynała od samodzielnego wydawania swoich płyt. Teraz jest na etapie niezależnej wytwórni. Jednak jej piosenka „Więcej” zdążyła już trafić do reklamy stacji TVN, a sama Rosalie – na sceny takich festiwali, jak Open’er.

Co ma do zaoferowania muzycznie? Rzadkie dziś R’n’B i to w jeszcze rzadszej, bo polskojęzycznej odsłonie. Wygrywa dzięki czystej barwie głosu i oryginalnym aranżacjom na wysokim poziomie, przez które kojarzy się bardziej ze szlachetną elektroniką niż z polskim R’n’B w wydaniu Natalii Kukulskiej sprzed lat. Udowadniają to podejmowane przez nią współprace z niezależnymi gwiazdami, takimi jak Taco Hemingway czy Mes. Rosalie pojawi się 27 marca w Klubie Klasztor, a bilety na ten wrocławski koncert wciąż jeszcze można dostać w internecie.