Dystrykt Mody w Wrocław Fashion Outlet już 26 i 27 sierpnia

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Ubrania od topowych projektantów, wyprzedaż szaf influencerów i wiele więcej. 26 i 27 sierpnia Wrocław Fashion Outlet zaprasza na Dystrykt Mody – wyjątkowe modowe wydarzenie 

Koniec sierpnia zapowiada się bardzo gorąco i nie chodzi tu jedynie o pogodę. Wrocław Fashion Outlet w dniach 26 – 27 sierpnia organizuje wydarzenie pod nazwą Dystrykt Mody – wyjątkowy event  dla  tych, którzy nieustannie podążają za trendami i lubią polować na modowe perełki. W programie możliwość zakupienia ubrań z kolekcji znanych projektantów, m.in. Macieja Zienia, Gosi Baczyńskiej czy Ilony Staniszewskiej, wyprzedaż szaf popularnych influencerów, a także moda vintage i oferty specjalne. Dystrykt Mody to idealna okazja, by przygotować swoją szafę na nadchodzącą jesień.

Wyjątkowe kolekcje od największych polskich projektantów 

Dystrykt Mody to doskonała okazja do zetknięcia się z modą z najwyższej półki. Wśród licznych atrakcji wymienić należy zwłaszcza możliwość zdobycia ubrań z kolekcji uznanych polskich projektantów, którzy zbudowali silne i rozpoznawalne marki. Mowa m.in. o Gosi Baczyńskiej – jedynej Polce, która pojawiła się na Paris Fashion Week. Tworzone przez nią kreacje wzbudzają zachwyt nie tylko podczas prezentacji na wybiegach, lecz także pasują do codziennych stylizacji, dodając kobietom zmysłowości i blasku. Miłośnicy paryskiego stylu i elegancji z pewnością znajdą coś dla siebie na stoisku z projektami Macieja Zienia, który uwielbia nawiązywać do klimatów światowej stolicy mody. W swoich kreacjach sięga po klasyczne fasony, którym nadaje ponadczasowy charakter, skupiając się na każdym, nawet najmniejszym detalu. Uczestnicy wydarzenia będą też mogli zapoznać się z propozycjami Ilony Staniszewskiej, twórczyni marki ILO PRIVE. Co ważne, w swoich projektach skupia się ona nie tylko na kreowaniu trendów, ale też dużą wagę przywiązuje do kwestii zrównoważonego rozwoju. Oferowane przez nią ubrania są tworzone z naturalnych materiałów i wykończone ręcznie, dzięki czemu ich właściciele mogą mieć pewność co do niepowtarzalności wybranych kreacji.