W sobotę 6. września Devils Wrocław podejmą Silesia Miners

  Click to rate this post!
  [Total: 0 Average: 0]

  W najbliższą sobotę czyli 6 września K.S. Devils Wrocław zmierzy się z AZS Silesia Miners w walce o awans do półfinału PLFA 2008!. Wrocławskie Diabły zmierzą się z przyjezdnymi Górnikami ze śląska. Początek spotkania o godzinie 13:00 na obiekcie Polaru Wrocław.

  Jutrzejsze spotkanie przez wielu traktowane jest z całą pewnością jako rewanż za konfrontację z zeszłorocznego sezonu. Prawie rok temu Devils i Miners walczyli we Wrocławiu o dziką kartę premiowaną awansem do play-off PLFA 2007 – wtedy z wygranej cieszyli się Górnicy, pokonując Devils 13:12. Diabły przegrały ten mecz na własne życzenie (błędne decyzje przy podwyższeniu). Sportowo nasza drużyna nie odstawała od Miners nawet na krok. Teraz wrocławianie są zmotywowani podwójnie i zapowiada się zacięta walka!

  AZS Silesia Miners jest niewygodnym rywalem – to drużyna raz grająca przeciętnie, a raz wygrywają z niepokonanym Mistrzem Polski. Są interesującym przeciwnikiem ponieważ w zeszłym sezonie jako Beniaminek dotarli do finału! Teraz liczymy na świetne widowisko, (i oczywiście na zwycięstwo, które przypieczętuje nam awans do play-off). Jeśli przegramy to wciąż mamy szanse na półfinał – zarówno my jak i Miners mamy jeszcze po jednym meczu przed sobą, a dodatkowo szala zwycięstw (Devils – 3:2, Miners – 2:3) jak na razie przechylona jest na naszą stronę!
  Bądźcie z Diabłami na sobotnim meczu!

  Gdzie i kiedy:
  Sobota, 6 września 2008
  Płyta boczna Stadionu MKS Polar, ul. Niepodległości 6
  Początek: 13:00
  Wstęp: bezpłatny