NaszWroclaw.net – nowe rozdanie!

    Click to rate this post!
    [Total: 0 Average: 0]

    Już niedługo ruszamy z reaktywowanym serwisem NaszWroclaw.net! Aktualnie trwają ostatnie prace techniczne i organizacyjne mające na celu powrót serwisu informacyjnego NaszWroclaw.net. W “nowym rozdaniu” znajdziecie codzienną porcję najważniejszych informacji związanych z Wrocławiem, relacje i fotogalerie z różnego rodzaju imprez kulturalnych i sportowych, a także dowiecie się o zmianach jakie będą was czekać na ulicach miasta oraz w komunikacji miejskiej.

    NaszWrocław to także WaszWrocław, do dyspozycji naszych czytelników oddajemy platformę kontaktową w postaci komentarzy, gorąco zapraszamy do komentowania opisywanych przez nas wydarzeń. Dla ułatwienia dodaliśmy opcję zintegrowania naszego portalu z popularnymi serwisami społecznościowymi.

    Serwis NaszWroclaw.net jak zwykle tworzyć będą pasjonaci i lokalni patrioci. Będziemy serwisem niezależnym, nie mamy szefów z Warszawy, nie stoją za nami wielkie koncerny medialne! Zostańcie z nami, a przekonacie się, że warto![ad][ad#adkontekst][ad#adkontekst]