NaszWroclaw.net – nowe rozdanie!

  0
  14
  [Głosów: 0   Average: 0/5]

  Już niedługo ruszamy z reaktywowanym serwisem NaszWroclaw.net! Aktualnie trwają ostatnie prace techniczne i organizacyjne mające na celu powrót serwisu informacyjnego NaszWroclaw.net. W “nowym rozdaniu” znajdziecie codzienną porcję najważniejszych informacji związanych z Wrocławiem, relacje i fotogalerie z różnego rodzaju imprez kulturalnych i sportowych, a także dowiecie się o zmianach jakie będą was czekać na ulicach miasta oraz w komunikacji miejskiej.

  NaszWrocław to także WaszWrocław, do dyspozycji naszych czytelników oddajemy platformę kontaktową w postaci komentarzy, gorąco zapraszamy do komentowania opisywanych przez nas wydarzeń. Dla ułatwienia dodaliśmy opcję zintegrowania naszego portalu z popularnymi serwisami społecznościowymi.

  Serwis NaszWroclaw.net jak zwykle tworzyć będą pasjonaci i lokalni patrioci. Będziemy serwisem niezależnym, nie mamy szefów z Warszawy, nie stoją za nami wielkie koncerny medialne! Zostańcie z nami, a przekonacie się, że warto![ad][ad#adkontekst][ad#adkontekst]