W najbliższą sobotę Zamień papierowy wyciąg na książkę

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Cała Polska Czyta dzieciom /Fot. materiały prasowe
Cała Polska Czyta dzieciom /Fot. materiały prasowe

W ramach ogólnopolskiej akcji „Zamień papierowy wyciąg na książkę ” w najbliższą sobotę i niedzielę w Galerii Arkady Wrocławskie odbędą się „spotkania z bajkami” połączone z zabawami dla najmłodszych i zbiórką książek dla bibliotek publicznych.

Wyrosłeś z książek? Twoje niepotrzebne książki leżą w szafie lub upchane pudłach na strychu lub w piwnicy i się kurzą? Przyjdź w najbliższą sobotę do Galerii Arkady Wrocławskie i przynieś swoje niepotrzebne książki! Zebrane przez organizatorów akcji dary zostaną przekazane najbardziej potrzebującym bibliotekom. W podziękowaniu za gest wśród wszystkich darczyńców rozlosujemy karty na zakupy w sieci Empik o wartości 3, 2 oraz 1 tys. zł.
Koniecznie zabierz ze sobą dzieci! Specjalnie z myślą o najmłodszych przygotowano niecodzienne atrakcje takie jak gry, zabawy i konkursy! A w sobotę w samo południe aktorka Magdalena Kumorek przeczyta fragmenty książek z kolekcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Niedziela będzie obfitować w specjalnie przygotowane zabawy i animacje dla najmłodszych.

W trakcie ogólnopolskiej kampanii „Zamień papierowy wyciąg na książkę” bank PKO BP chce zachęcić Klientów do rezygnacji z wysyłanych do nich co miesiąc papierowych zestawień operacji dokonanych na rachunkach. Teraz dzięki rezygnacji papierowego wyciągu i wybraniu wersji elektronicznej, którą łatwo i szybko da się pobrać z iPKO, możemy przyłączyć się do szlachetnej, proekologicznej akcji. W ramach tego przedsięwzięcia PKO BP zakupi książki z kolekcji „Cała Polska czyta dzieciom”, które następnie wzbogacą księgozbiory bibliotek publicznych

Akcja “Zamień papierowy wyciąg na książkę” jest organizowana przez “Fundację ABCXXI”, głównego darczyńcę akcji PKO Bank Polski (oraz centra handlowe w całym kraju gdzie zbiórka będzie się odbywać),
a jej celem jest wsparcie potrzebujących bibliotek w całym kraju, poprzez zbiórkę oraz zakup dla nich książek i jednoczesne zmniejszenie liczby papierowych wyciągów z kont bankowych.