Therapy Sessions w Browarze Mieszczańskim

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Therapy Sessions /fot. Materialy organizatoraRok temu odbyła się pierwsza wrocławska edycja Therapy Sessions. Było to jedno z największych i najbardziej interesujących, klubowych wydarzeń na polskiej scenie DNB. Na drugą edycję organizatorzy zapraszają w ostatni weekend marca.

Więcej informacji:

DNB Stage:

CURRENT VALUE – Live PA [DE]
Freak, Barcode, OffKey, Tech Itch

Tim Eliot pochodzący z Berlina zaczynał od gry na pianinie. W 1992 rozpoczął przygodę z elektroniką. Po kilku latach dzięki wydawnictwą na Don Q i Position Chrome znalazł swoje miejsce na podziemnej scenie. Zaczął grywać w Europie i USA. Jego przesiąknięte hard junglem wczesne produkcje wychodziły na takich labelach jak DonQ Records (Ger), Ruff-Teck (NL), Klangkrieg (Ger), Phantom Noise (Ger), NoBreaks (Ger), Soothsayer Recordings. W 2004 zdobył dyplom School of Audio Engineering – SAE, co pozwoliło mu tworzyć produkcję o najwyższej jakości. Po kolejnych wydawnictwach na różnych labelach z wieloma artystami styl i pozycja zostały ogruntowane na światowej scenie dnb. Obscene, Tech Itch, Algorythm, oraz Evol Intent Recordings rozpoczęły współprace z CV. Wydawał razem z SPL (Tech Itch, Freak, Lost Soul), Limewax (Freak, Tech Freak, Tech Itch, L/B), Counterstrike (Algorythm, Future Sickness, …), Raiden (Offkey, Freak, Position Chrome).

PROPAGANDA [UK]
Freak, OffKey, Position Chrome

Andy Buckley aka Propaganda. Bedąc pod wpływem korzeni Detroit Techno i Electro, Propaganda tworzy unikalną i bezkompromisową muzykę. W Portugali, Hiszpani, czy na Węgrzech już docenili jego talent. Andy serwuje energetyczne sety, łącząc to co najlepsze w dnb i techno. W chwili obecnej Propaganda współpracuje z takimi producentami jak Raiden, The Sect, The Panacea. Aktualnie również jest w trakcie pracy nad materiałem dla Position Chrome, Freak/Obscene, Subdivision.

VENGANZA [ESP]
Melting Pot, Prspct, Habit, Insecto

Pochodzący z Sewilli, Fernando zaczynał od gry na perkusji w hardcorowych i punkowych zespołach. Po wpływach elektroniki, głownie Stormtooperz zaczął produkcję. W 2005 razem z Matias Rubio tworzy Kalashnikov. Po długim czasie pracy w studio, jego produkcje docenili producenci tacy jak Proket, Panacea, Counterstrike . W 2006 zasilili szeregi OffKey, po tym jak zachwycił sie ich brzmieniem Raiden. W między czasie duo zawiesiło dziłalność, a odydwaj postanowili tworzyc w solowych projektach. Obecnie Fernando działa w projektach m.in. z Kenei, Cooh, oraz pod alias Trauma, na labelach takich jak Future Sickness, Habit, Melting Pot.

STRUCTURAL [łdz]
Tilt, Melting Pot

VENOM MINDS

DUBSTEP Stage:

ROB SPARX [UK]
Z – Audio, Dubting, Vibez
Grający na basie, pianinie i gitarze Rob Sparx tworzy muzykę od lat ’90. Zaczynał od wydawnictw na dnb na Grid/Formation/Propaganda, następnie przeniósł się Z – Audio i po długim czasie udoskonalania umiejętności zaczął tworzyć dubstep. Wieloma głównych graczy sceny dnb i dubstep znał od mlodych lat, jako, że dorastał w Crydon.
Jego zróżnicowaną muzykę grali Zane Lowe, Joe Ransom (Kiss FM), Skream, Benga, Darkside, TRG, N-Type, Scientist, Walsh, Rusko, Tes La Rok, Sukh Knight, Dieselboy, Grooverider, Bryan G, Bailey, LDouble, Marky, Nicky Blackmarket, Flyte, Ash Attack, James Zabelia, Nick Warren, Anthony Pappa, Laurent Garnier, Colin Dale, Gabriel Ananda, 10Sui (Ministry).
Jego produkcje remiksowali Distance, Reso, TRG, El-B, Synkro, Radikal Guru, Bar9 and Nero.
W tym roku spodziewajcie się grubych tjunów!

SUBSTEP INFRABASS – [PL/UK]
Echodub, F4T Music

Substep infrabass jest undergroundowym projektem dubstepowym utworzonym w drugiej polowie 2008 roku w Polsce, aktualnie rezydujacy w Wielkiej Brytanii.
S.I jest czlonkiem labelu/kolektywu producenckiego Echodub oraz jednym z obiecujacych artystow F4T Music z wydawnictwami planowanymi na 2009 rok.
Nietuzinkowy styl produkcjny Substep Infrabass spotkal sie w bardzo krotkim czasie ze znakomitym odbiorem na miedzynarodowej i rodzimej scenie dubstepowej.
Kompozycje S.I sa regularnie grane w podziemnych radiostacjach takich jak Sub.fm oraz dubstep.fm oraz sa pozytywnie recenzjonowane w prasie muzycznej.
Substep Infrabass odwolujac sie do swoich brutal death metalowych korzeni, patrzy optymistycznie w przyslosc produkujac najciezszy, najmroczniejszy i najbrudniejszy dubstep na rodzimym gruncie.

www.echodub.co.uk
www.F4Tmusic.com

MY HEAD IS DUBBY

HARDTEK/TRIBE Stage:

MECHOZ – Live [CZ]
Metro Soundsystem

Martin Mech urodził się w czeskiej Ostravie. W ’99 roku został dj’em Mozaika Sound System. Od 2000 robi imprezy z Metro Sound System jako jeden w pierwszych sound systemów w Czechach. Razem z Metro grał w wielu krajach europy (Francja, Włochy, Hiszpania, UK, Polska) i robił imprezy razem z “Trakass”, “Oxyde” i “K.O. 37”. Gra na żywo od 2003. Jego muzyka to połączenie: tribe, mental hardtechno, pumpin.. hardtek, hardfloor, acid techno, breakbeat. Wydaje na demontage, lxrecords, protest, dsp, oraz na własnym labelu metan noise.

UKI & AKKA47 – Live
WyWroTek, DaDa
Kraktus – [wwa]
WyWroTek
Switch – [pzń]
HCL
Viki – [pzń]
HCL
Sub – [3city]

Bilety:
Dostępne w przedsprzedaży na stronie venom-minds.com
01.03 – 10.03 – 25zł
11.03 – 21.03 – 30zł
22.03 – 28.03 – 35zł

PC-M, browar mieszczanski/materialy organizatora