Paweł Gołębski Show w restauracji Vapiano!

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Paweł Gołębski Show w restauracji Vapiano
Paweł Gołębski Show w restauracji Vapiano

Już 9 października w restauracji Vapiano spotkanie Pawłem Gołębskim – z rozrywkową wizytówką Wrocławia. Paweł Gołębski, znany jest też pod jako „Amadeusz”. To człowiek który “ma na sumieniu” niezliczoną ilość artystycznych prowokacji. Autor płyty „Kompania Buraczana” znany chyba jest najbardziej z tego, że przez lata budził mieszkańców naszego miasta w porannej audycji radia RAM, pozytywnie wpływał na nasze samopoczucie poprzez audycje „Zimny Łokieć” czy „Zwód Poranny”.

Urodzony performer, piosenkarz i dziennikarz jak zwykle przygotuje atrakcyjną mieszankę propozycji muzycznych z pełną inteligentnych gagów konferansjerką. Obok anglojęzycznych standardów, piosenek mistrzów pokroju Sinatry czy Depeche Mode, nie zabraknie również utworów mniej znanych lecz nie mniej ciekawych, wygrzebanych przez „Gołębia” z jemu tylko znanych czeluści.

Bez wątpienia zapowiada się wieczór pełen niespodzianek, bez których „Paweł Gołębski Show” nie może się obejść. Pojawią się specjalni goście, niektórzy nie mniej zaskoczeni niż publiczność, bowiem nieprzewidywalność artysty od samego poczatku stała się jego znakiem rozpoznawczym. Przekonał się o tym chociażby prezydent Rafał Dutkiewicz, do którego „Gołąb” ma w zwyczaju dzwonić w trakcie koncertu i przeprowadzać wywiad na gorąco.

Uwaga – bilety na koncerty „Gołębia” momentalnie stają się dobrem rzadkim, dlatego odkładanie ich zakupu nawet na kilka dni przed koncertem może się nam odbić czkawką.

Zapraszamy na niebanalne show!

Kiedy i gdzie
Piątek, 9 października 2009, godz 20:00

Bilety
Bilety w cenie 20 zł do nabycia w Vapiano od środy 23.09.09 r

Źródło: Materiały Organizatora