Noc Kupały: Los Pierdols i Tito w Liverpoolu

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

lospierdols1To będzie wyjątkowa noc… Noc Świętojańska. A gospodarzem wieczoru będzie wyjątkowy zespół. Los Pierdols

Jak sami o sobie mówią, Los Pierdols nie identyfikuje się z żadną ideą ani religią. Nie są przeciwko niczemu ani nikomu. Żadnego planowania. O nic nie walczymy. Nikogo nie reprezentujemy. Niczego nie musimy robić. Nigdzie nie musimy dojść. Nie posiadamy twarzy. Nie mamy barier. Nie jesteśmy z Meksyku.

Jesteśmy eksperymentalną pracownią dźwięku. Jesteśmy ekipą muzyków z różnych bajek. Interesują nas twórcze procesy prania mózgu i atawistyczne walenie w bęben. Liczymy na możliwości matematyki oraz na zwykłego fuksa. Lubimy delikatną poezję i ciężkie brzmienia. Kręcą nas spocone kobiety oraz urocze konie.
Dzieło sztuki jest tak tajemnicze, jak tajemniczym jest każde żywe stworzenie. Wyjątkowe. Takie i to właśnie a nie inne. Tak samo jak kwiat wyrasta z rośliny – tak samo naturalnie wyrasta dzieło sztuki z człowieka. Z nas wyrosło Los Pierdols. I do dziś ukrywamy zdziwienie.
CD Los Pierdols ma tytuł „LOS PIERDOLS”. Zawiera 14 wyjątkowo różnych nagrań. Od grindcore’a aż po karaoke. Teksty pisane są w języku polskim. Muzyka nie jest testowana na zwierzętach.

O płycie – fragment recenzji; autor “Cute”:
Krótko, zwięźle i na temat. Bez żadnego wstępu. Nie ma, że intro, że pitu-pitu, zawiązania akcji czy takich tam farmazonów. Wciskasz “play” i z miejsca dostajesz 10-cio kilowym młotkiem między oczy. Tak po prostu, bez ostrzeżenia. Wypluwasz wszystkie zęby i płacząc… ze szczęścia… słuchasz dalej. Niebo wali Ci się na głowę, sąsiedzi tłuką pięściami do Twych drzwi, a Ty siedzisz oniemiały, z kretyńskim uśmiechem na ustach …i chcesz więcej!!!

O koncertach:
Ciekawa muzyka, podana w luźnej, wręcz satyryczno-skeczowej formie, z pełnym przymrużeniem oka, aczkolwiek z dużą energią, oprawiona w bardzo ciekawą warstwę instrumentalną. Wywracające bebechy basy i świetne, potężne gitary, wybuchowa mieszanka stylistyczna sprawiają, że Los Pierdols powinni na dobre zaistnieć na scenach wrocławskiego podziemia. Jak sami o sobie mówią: “Sława wykluczona”.

Los Pierdols:
www.lospierdols.com
http://www.myspace.com/lospierdols

Przed występem Los Pierdols zagra zespół Tito (dance nekro ska).
After party uświetni DJ FEEL-X (ex Kaliber 44).

Kiedy i gdzie:
2009-06-23  Godz: 21:00 Klub Muzyczny LIVERPOOL (Świdnicka 37, Wrocław)

Bilety
10 PLN

Źródło: Liverpool